Zayıf Bayanlar için Kıyafet Tercihleri | Mavibayan.com

Zayıf Bayanlar için Kıyafet Tercihleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.369 kez görüntülendi

Zayıf Bayanlar için Kıyafet Tercihleri

Merhabalar! Bugün zayıf olan insanların vücudunun daha kıvrımlı ve güzel görünmesi için dikkat edilmesi gereken bir takım şeylerden bahsedeceğim. Ufak hilelerle çok mükemmel bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Aslında zayıf olmak genelde çok güzel bir avantajdır. Her kıyafet olur. Rahatça giyinebilirsiniz. Fakat bazen çok zayıf olanlar için kıyafet seçimi çok zor olabiliyor. Başta da dediğimiz gibi bugünkü konumuz o küçük ama güzel sonuçlar çıkaracak olan hileler, şimdi önerilerimize geçebiliriz. Mavibayan.com ekibi olarak, sizler için hazırladığımız o birbirinden güzel öneriler!

Bol Kıyafetler Giymeyin!

Eğer gerçekten çok zayıfsanız sakın bol kıyafetler giymeyin. Çünkü zayıf insanlar bol kıyafetlerin içinde yüzüyormuş gibi durur, bu zayıflığınızı daha fazla ortaya çıkarır. Bu hataya düşmek yerine vücuda oturan ancak yapışmayan parçalar seçmeye dikkat edin. Fazla kumaş kullanılmış kıyafetler sizin için iyi bir tercih olacaktır. Volan, pile veya fırfır detayları olan kıyafetler seçebilirsiniz.

Peplum Kıyafetler Giyin!

Peplum kıyafetler vücudu kıvrımlı olmayan bayanlar için oldukça iyi bir tercihtir. Aslında modası geçmiş olmasına rağmen peplum kıyafetlerin güzelliğini kimse inkar edemez. Hiç vakit kaybetmeden peplum elbise ya da peplum bir bluz edinin. Özellikle peplum bluzlar hem etek hemde pantolonlarla rahatça kullanılabilir.

Enine Çizgileri Olan Kıyafetleri Kullanın!

Boşuna dememişler değil mi ? Kilolu insanlar enine çizgili giymemeli daha çok kilolu gösterir diye. Yazımızın amacı çok zayıf görünmemek olduğu için eğer çok zayıf iseniz mutlaka enine çizgili kıyafetler kullanmalısınız. Ayrıca enine çizgiler nasıl kilolu gösteriyorsa dik çizgilerde  daha ince ve uzun gösterir. Bu nedenle mümkün oldukça dik çizgili kıyafetlerden uzak durun.

Kat Kat Giyinin!

Herkesin bildiği gibi kat kat giyinmek insanları daha kilolu gösterir, hatta bir lahana gibi olursunuz. Sonbahar ve özellikle kış aylarında kat kat giyinmek kilolu görünmeniz için çok güzel bir fırsat. Kış geldi. Ceket, hırka, atkı, şal, kazak gibi parçaları dolabınıza eklemek sizin için çok akıllıca bir seçim olur.

Koyu Renklerden Uzaklaşın!

Siyah, koyu kahverengi gibi koyu renk kıyafetler daha zayıf gösterir. Zayıflığınızı gizlemek istiyorsanız açık renk kıyafetler tercih etmelisiniz. Pastel tonlar, açık pembe, açık mavi gibi renkler giymeniz sizin için daha iyi olur.

Zayıf Bayanlar için Kıyafet Tercihleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Gülten Şahin❄️ dedi ki:

    Zayıf Bayanlar Bunu Çok Sevdi Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz