Yılbaşında Sevgiliye Ne Hediye Alınır ? | Mavibayan.com

Yılbaşında Sevgiliye Ne Hediye Alınır ?
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.641 kez görüntülendi

Yılbaşında Sevgiliye Ne Hediye Alınır ?

2014’e haliyle yılbaşı gecesine az kaldığı için yılbaşı ile ilgili yazılara biraz ağırlık vermeye başladık. Okurlarımızın bileceği üzere bundan önce de yılbaşı gecesi ile ilgili saç modeli önerilerinde bulunduğumuz bir yazı yazmış, sizlere yardımcı olmaya çalışmıştık. Bu yazımızda ise yine en çok araştırılan konulardan bir tanesine parmak basmak istiyoruz. Her yılbaşı yaklaştığında özellikle genç çiftlerin büyük bir heyecan ile, eşlerine hediye aradıklarını hepimiz çok iyi biliyoruz. Özellikle biz bayanlar, bu süre içerisinde yoğun  bir araştırma sürecine giriyor, bakılmadık site, bakılmadık katalog bırakmıyoruz. Neyse ki mavibayan.com gibi bir bir nimet elinizin altında var da, bu konu hakkında daha fazla araştırma yapmanıza gerek bırakmıyor.

Yılbaşı günü sevgilinize hediye almanız onu çok mutlu edeceği gibi aynı zamanda aranızdaki bağları da güçlendirecektir. Her ne kadar son senelerde eskiye nazaran daha az ilgi gösterilse de yılbaşı günleri, özel günlerdir. Böyle günlerde sevgiliniz ile beraber olmanız, ona hediye almanız hayli hoş bir davranıştır. “Bunun bilincindeyim de ne alacağım yahu ?!” diyen mavibayan.com bayan okurlarımız yazımızın bundan sonrasını iyi okusunlar, zira sizlere harika önerilerde bulunacağız.

Öncelikle hediyenizi belirlemeden önce sevgilinizin nasıl bir insan olduğunu düşünmeniz gerekmektedir. Örneğin; modayı takip eden ve aksesuarlarına önem veren bir sevgiliniz var ise yılbaşında ona bir saat veya bileklik hediye etmeniz son derece şık olacaktır. Normalde fiyatları tuzlu olabilecek kaliteli saatler, şuan yılbaşı nedeniyle ucuza bulunabileceği için bütçenizi de zorlamayacak bir hediye olacaktır.

Bunun dışında sevgiliye alınacak bir hediye gömlek, hangi özel gün olduğu fark etmezksizin son derece hoş olacaktır. Doğum gününden tutun da yılbaşına kadar tüm özel günlerde geçerliliğini koruyan güzel hediye seçimlerinden bir tanesidir. Bu iki önerimiz doğrultusunda sevgilinizin zevk ve karakterine göre hediye alternatifleri düşünebilirsiniz. Yine örnek olsun diye belirtelim; kravatı çok seven bir sevgiliniz var ise ona ikinizin en sevdiği renklerden oluşan bir kravat hediye edebilirsiniz.

En önemli önerimiz ise sizin hazırlayacağınız bir hediyedir. Bir kutu içerisinde, 100 dilde “Seni seviyorum” yazmak gibi artık sıradanlaşmış hediyelerden ziyade daha farklı hayal gücünüzü kullandığınız hediyeler çok anlamlı olabilir. Sevgilinizin sizinle olan resimlerini kalp şeklinde kesip, üzerine ona iletmek istediğiniz notları yazabilirsiniz. Mavibayan.com ekibi olarak bunu yapın demiyoruz lakin yapıldığı taktirde çok güzel olabilecek bir öneridir bize kalırsa.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Sevket Burak KAYA dedi ki:

    yılbaşında da eski sevgiliye kutlama mesajı atıyo muyduk ya Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz