Yılbaşı Gecesi için Saç Modelleri | Mavibayan.com

Yılbaşı Gecesi için Saç Modelleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.268 kez görüntülendi

Bizden götürdüğü değerler, getirdiklerinden bir hayli fazla olan 2013 yılını geride bırakmamıza çok çok az kaldı. 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece için ise şimdiden hazırlıklar başladı. Biz bayanlar, o gün giyeceğimiz kıyafetten tutun da, yapacağımız saç modeline kadar daha şimdiden düşünmeye başladık. Sonuçta yılda 1 gün olan bir şey, herkese güzel görünmemiz gerekiyor değil mi ? Mavibayan.com ekibi olarak bu konuda sizlere fazlasıyla hak verdiğimiz için bizde yılbaşı gecesi herkesten daha özel, daha güzel görünmeniz için sizlere böyle bir yazı hazırlamayı uygun gördük. Önerdiğimiz saç modelleri sayesinde o gecenin yıldızı olacağınıza emin olabilirsiniz!

Öncelikle sizlere tavsiye edeceğimiz en önemli şey; o gece fazla ihtişamdan, abartıdan uzak durmanızdır. Sade, tatlı fakat parlayan bir yıldız olmanızı sağlamak asıl hedefimiz. Bu doğrultuda tıpkı saç modeliniz gibi kıyafetinizi de sade ve abartıdan uzak seçmeniz tavsiyemizdir. Merak etmeyin ki; abartıdan uzak, zarif bir saç modeli ile yılbaşı gecesinin yıldızı olmanız çok yüksek bir olasılıktır. Örneğin; saçlarınız şayet uzun ise, dağınık fazla özenilmeyen bir at kuyruğu ile oldukça hoş ve dikkat çekici olabilirsiniz. “Bu saç modelini uygulayacağım, iyi fikir!” diyenler var ise bu saç modelini güzel bir siyah mini inanılmaz tamamlar nitelikte olacaktır.

Yine aynı şekilde şayet saçlarınız kısa ise 1980’li yılların retro saç modellerini uygulamanızda fayda var. Yılbaşı gecesi için bundan daha uygun bir tarz olmayacaktır. Mavibayan.com ekibi olarak anlatmak istediğimiz noktayı, anladığınızı umuyoruz lakin tekrardan özellikle vurgulamamız gerekirse; yılbaşı gecesi abartılı saç modellerinden ve abartılı kıyafetlerden uzak durun! Bırakın sizin farkınızı sadeliğiniz belirlesin. Takılarınız, giysiniz değil yüzünüz, güzelliğiniz dikkat çeksin diğerleri ise sadece güzelliğinizi vurgulayan bir araç olarak kalsın.

Yılbaşı Gecesi için Saç Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz