Yeni Abiye Modelleri

4 yıl önce
2.150 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Yeni Abiye Modelleri

Yeni Abiye Modelleri

Yeni abiye modellerinde bütün ihtişamıyla karşımıza çıkan birbirinden modern elbiseler yer alıyor. Kendinden desenli kalın kumaşlarla daha belirgin hale getirilen abiye modellerinin yanı sıra; şifon ve dantelli abiyelerin yeri yeni sezonda zirvede olacak.

Tesettür giyinmeyi seven bayanlar ise tesettür giyim üzerine aradığı bir çok ürüne http://www.elbisemoda.com sitesind

en ulaşabilir

Abiye modelleri her yıl değişik şekillerde kadınları daha şık hale getiriyor. Dantelli abiyeler yeni sezonda daha çok ayrıntılarda kullanılacak. Etek uçlarında, kısa saten elbiselerin üzerinde v e kol ayrıntılarında daha çok dantelden faydalanılacak. Yeni abiye tasarımlarında iç ve dış uzunluğu farklı olan abiye modelleri de mevcut. İç kısmı kısa detaylı olan elbiselerin üzerine geçirilen uzun pullu elbiseler sezonun en şık abiyeleri arasında bulunuyor. Uzun detaylı dış kısmı pullu olan elbiselerde üst tarafın işli olduğu abiyelerde mevcut. Bu tip abiyelerde alt kısma doğru gidildikçe pulların yoğunluğu azalıyor ve elbiselere yeni bir form kazandırılıyor.

Abiye modelleri içinde yeni sezon modellerinden biri de; derin sırt dekolteli abiyeler olacak. V dekoltenin sırt kısmında fazlaca kullanılacağı yeni sezon abiye türlerinde siyah gibi renklerden yardım alınarak abiyeler estetik olarak güçlü hale getirilecek. Abiye modellerinin arasında bulunan balık etekli abiyelerde askısız modeller her seneye oranla yeni sezonda sıklıkla karşımıza çıkacak. Üst kısmı işlemeli olan abiyeler mor ve mürdüm gibi renkleriyle sezona damgasını vuracak abiye çeşitleri arasında yer alıyor.

Aradığınız güzel abiyeleri http://www.elbisemoda.com/category/elbise-modelleri/abiye-modelleri/ sitesinden erişebilirsiniz

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz