Yamalı Vintage Koleksiyonu | Mavibayan.com

Yamalı Vintage Koleksiyonu
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
837 kez görüntülendi

Yamalı Vintage Koleksiyonu

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Bu yazımızda sizlere 2014’e damga vurması beklenen koleksiyonlardan bir tanesini tanıtacak ve sizi koleksiyon hakkında detaylıca bilgilendireceğiz. 2014’de birbirinden şık ürünlerin yer aldığı yeni koleksiyonlarda genellikle aksesuarlar ön plana çıkmakta. Modanın bu denli ön plana çıkacağı bir sene de size düşen ise yeni koleksiyonları detaylıca araştırmak ve incelemek!

Türkiye’de hayli tutulan markalardan biri olan DeFacto, yeni koleksiyonunda eski görünümlü ürünleri ile dikkat çekmekte. Barcelona tasarım ofisinde görev yapmakta olan DeFacto tasarımcıları, bu koleksiyonlarda detayları ciddi şekilde ön plana çıkartarak yama modasını tekrardan hayatımıza sokmayı amaçlıyor.

Koleksiyonda farklı ürünlerde denenerek uyarlanan tasarımlar, özellikle pantolonlarda ve spor ceketlerin dirsek kısımlarında rengarenk rozetler ile birlikte kullanılmakta. T-Shirtlerde, eskitilmiş baskıların da kullanılmakta olduğu koleksiyonda, özellikle bahar aylarının vazgeçilmezi trençkotlar da yer almaktadır.

Son 2 yıldır inanılmaz bir şekilde yaygınlaşan tayt modasına da ayak uyduran koleksiyon, eskitilmiş görünümlü taytlar ile DeFacto’da yer almaktadır.

Modayı takip eden herkesin mutlaka incelemesi gereken koleksiyon, henüz yeni duyurulmuş olsa dahi büyük ilgi görmüş durumda. Satış rakamları nasıl şekil alır bilinmez lakin DeFacto’nun bu koleksiyonun da başarılı olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yamalı Vintage modelleri ile 2014’e damga vurmak isteyen DeFacto’nun planları tutar mı bilinmez lakin gerek müşteriler gerekse modacılar tasarımları hayli beğenmiş durumda.

Yamalı Vintage Koleksiyonu Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz