Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek İpuçları | Mavibayan.com

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek İpuçları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
854 kez görüntülendi

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek İpuçları

Merhaba bayanlar! Vücudunuzu güzel göstermek için giydiğiniz kıyafetler, kıyafetlerde kullandığınız renkler, kıyafetlerin modelleri çok önemlidir. Kış geldiğinde herkesin yaşadığı gibi sizde kilo almış olabilirsiniz. Havaların soğuk ve kapalı olmasından dolayı insanın içine dolan kasvet yemek yeme ihtiyacını da arttırdığından dolayı çoğu kişi kış aylarında yaz aylarına göre daha çok kilo alır. Vücudunuzu güzel hatta mükemmel göstermek istiyorsanız giydiklerinize dikkat etmelisiniz ve fazla kilolarınızı gizlemek zorundasınız. Bahara birkaç ay kaldı. Çoğu kişi bunun farkında olduğundan dolayı diyet yapmaya başladı. Diyet yapmaya devam edin. Ama eğer fazla kilolarınızı veremiyorsanız korkmayın. Doğru renk ve parçalarla baharın bütün renklerini kıyafetlerinizde kullanabileceğinizi unutmayın.

Bu sezon oldukça trend olan takımları kullanabilirsiniz. Tek renk tercih edilen bir takım sizi olduğunuzdan daha zayıf ve uzun gösterecektir. Takımların pantolonlarını yüksek bel tercih etmeniz karnınızdaki fazlalıkları kapatmanız konusunda çok işe yarar. Kalçalarınızı örtmek istiyorsanız uzun bir ceket kullanabilirsiniz.

Dolabınızda tulumlara yer açın. Rengi ne olursa olsun tek renk olan tulumlar sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Üstelik tulum giymeniz sezonun trendlerini yakından takip ettiğinizi kanıtlayacaktır. Tercihiniz siyahtan yana olursa siyah tulum ile birlikte renkli aksesuarlar kullanın ve dikkati dağıtın.

Kendinizi olduğunuzdan uzun göstermek istiyorsanız ombre trendini uygulamaya özen gösterin. Seçtiğiniz bir rengin farklı tonlarını kombininizde kullanın. Bu sayede bir bütünlük sağlayarak, ince ve uzun görünebilirsiniz. Bu noktada tek dikkat etmeniz gereken şey hangi bölgenizi ince göstermek istediğinizdir. Mesela göğüslerinizi küçük göstermek istiyorsanız koyu tonları üst giyimde kullanın.

Parlak renkler ile karşınızdakini şaşırtın. Koyu renk bir kombin yaptıysanız bile içinde bir iddialı renk kullanın ki karşınızdakiler sizin saklayacak bir şeyiniz olmadığını anlasın. Olsa bile bu insanların dikkatini başka yere çevirmekte çok işe yarar bir çözümdür.

Renkli aksesuarlar kullanarak dikkati farklı bölgelere çekebilirsiniz. Ayakkabı ya da kolyenizi renkli tercih ederek  insanların rahatsız olduğunuz bölgelerinize bakmalarının önüne geçebilirsiniz. Renkli tercihler sokakta dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Kalça bölgenizden şikayetçiyseniz ve etek giymek istiyorsanız, dokulu modelleri tercih edin. Özellikle dantelle birleşen parlak renkli parçalar dikkati kalçalarınızdan alıp bacaklarınıza yönlendirebilir.

Vücudunuzu Mükemmel Gösterecek İpuçları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz