Tesettür Gelinlik Modelleri

4 yıl önce
2.090 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettürlü gelinlik modelleri

Düğünden önce düğün kadar önemli bir gün vardır ki bu da nişan gününüzdür. Nişanınızda hem şık hem de rahat edebileceğiniz bir model doğru bir tercih olacaktır. Tesettür gelinlik modelleri açık bayanların yanında tesettürlü bayanları da düşünerek onlara birçok alternatif sunuyor.

Kabarık nişanlık modelleri

Her zaman gösterişi seven ve kabarık model sadece düğünde giyilmez diyen gelin adayları için kabarık nişanlık modelleri aslında en sık tercih edilen modellerden. Gelinliğin aksine her renkten ve tasarımdan model bulabileceğiniz için tercih seçeneği daha fazladır. Üst kısmı değerli taşlarla, parıltılar ve işlemelerle süslenmiş nişanlık modellerinde hem gösterişli hem de şık görünebilirsiniz. Daha sade seven gelin adayları için sadece alt kısmı kabarık olan üst kısmında daha sade çalışılmış olan modellerde bulmak mümkün. Etek kısmında ise prenses model, kat kat kabaran model ya da sade kabarık bir tül gibi farklı modeller bulmak mümkün.Tesettür gelinlik tercih etmek isteyenler  için ise bir çok mağaza vardır.

Abiye tarzı nişanlık modelleri

Klasikleri sevmeyen daha rahat edebileceği modellere kaçan gelin adayları için abiye tarzı nişanlık modelleri bu sene de çok sık tercih edilen modellerden. Yine her renkten bulabileceğiniz bu modelde üst kısmı taşlarla süslenmiş gösterişli modellerin yanında sade ama asil bir görüntü oluşturan modeller bulmak mümkün. Etek kısımları ise şifonla, ipekle ya da tülle tasarlanan modeller ilgi odağı olmaya devam edeceğe benziyor.Tesettür gelinlik modelleri için de değişik firmaların katologlarına da bakabilirisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz