Teddy Bear Mantolar | Mavibayan.com

Teddy Bear Mantolar
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.403 kez görüntülendi

Teddy Bear Mantolar

Merhaba bayanlar! Biliyorsunuz  bu sezon kürk çok moda. Fakat herkes kürkleri sevmeyebilir. Kürk manto giyileceği zaman mutlaka kürkle beraber şık bir kıyafet giymek gerekir. Bu özelliği bakımından kürk mantolar o kadarda ideal değildir. Kürk mantoların bu açığını Teddy Bear mantolar kapatıyor. Bizde Mavibayan.com ekibi olarak tercihimizi Teddy Bear mantolardan yana kullanıyoruz. Teddy Bear mantoların sokaksı bir özgürlüğü var ve kürk mantolar gibi kullanmak için şık giyinmeye gerek yok. Üstelik bu mantoları kalın ve oversized olmayan bütün kıyafetleriniz ile kullanabilirsiniz. Teddy Bearlar hem kalın ve sıcak hemde pofuduk ve şirin, tıpkı bir ayının tüyleri gibi. Teddy Bear mantolar en çok krem, şeker rengi ve kahve tonlarında tercih ediliyor. Mart ayına girdik ve pofuduk mantolar kesinlikle soğuktan fazlasıyla koruyacaktır.

Teddy Bear Mantoları Kullanmak

  • Kesinlikle bol, kalın ve oversized kıyafetlerle birlikte kullanmayın. Teddy Bear Mantolar söylediğimiz gibi oldukça pofuduk, tıpkı bir ayının tüyleri gibi olduğu için kalın, bol kazaklarla kullanmanız olduğunuzdan daha şişman görünmenize olacaktır.
  • Teddy Bear mantoları gecekseniz bol pantolonlar ve bol kazaklardan uzak durun. Eğer dar kıyafetler ile kullanırsanız aradaki dengeyi çok iyi bir şekilde sağlamış olursunuz. Böylece olduğunuzdan şişman görünmeden oldukça şık ve trend bir görüntüye kavuşursunuz.
  • Çocuksu bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız pembe ya da krem rengini tercih edin. Pastel tonlarda da oldukça tatlı duruyorlar. Ancak koyu renkten vazgeçemiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka siyah rengi tercih edin.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz