Tealight Mumluk | Mavibayan.com

Tealight Mumluk
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
988 kez görüntülendi

Tealight Mumluk

Merhaba bayanlar! Dekorasyon için ufak parçalar her zaman çok önemlidir. Odadaki en ufak bir değişiklik bile odaya anında farklı bir hava katabilir. Bu tabi ki değişikliğe yani sizin seçiminize, zevkinize bağlı bir şey. Her zaman odalarda kullanılmış ve kesinlikle kullanılmaya devam edilecek ürünlerden biri ise şüphesiz mumlardır. Mumlar küçükten büyüğe bir çok boyda üretiliyor. Mumun her şekli güzel olsa da bizim bugünkü konumuz tealight mumlar. Emin olun mavibayan.com ekibi olarak yazarken biz bile çok eğlendik!

Tealight mumlar minik olduğu için oldukça zarif duruyor ve odanızın her köşesine uyum sağlayabiliyor. Eskiden yaygın olmamasına rağmen şuan bir çok mağazada mevcut olan bu mumları kolayca bulabilirsiniz. Fiyatları her bütçeye gayet uygun olan bu mumlar ortalama 12 liraya satılıyor. Mutlaka sizde birkaç tane tealight mum almalısınız.

Mumların en büyük özelliği ise mis gibi kokuya sahip olmalarıdır. Eğer kokulu bu mumları satan bir mağazaya veya markete giderseniz mumların bulunduğu reyona yaklaştıkça etrafınızı harika kokular saracaktır. İşte o kokuyu takip ederseniz mutlaka mumları bulursunuz. Mumların çok fazla çeşitli kokuları var. Karanfil, çikolata, böğürtlen, vanilya, çilek, karamel, hindistan cevizi, gül vb. Yalnız almak istediğiniz kokuya karar vererek almaya giderseniz sizin için iyi olacaktır. Çünkü gerçekten o kokuların içine girince insan kendini kaybedebiliyor.

Mumlar minik ve demir bir kabın içine konduğu için tek başına estetik bir görüntüsü yok. Bu nedenle evin dekorasyonunda kullanmak için tealight mumlarınızı koymak için mağazalarda bazı dekoratif vazolar, kaplar bulunmaktadır. Bu eşyaları mumların satıldığı yerlerde bulmanız mümkündür.

Hiç vakit kaybetmeden sizde bir tealight mum alın ki, evinize gelen misafirleriniz mumunuzu yaktığınızda ortaya çıkan o müthiş kokunun içinde kendilerini kaybetsin. Emin olun siz dahil herkes bayılacaktır. Daha yanmadan harika kokan mum yakıldığında nasıl harika kokmasın! Sorun şu ki genelde kişiler müthiş kokularından dolayı bu mumları yakmaya kıyamaz ama siz o kişilerden olmayın ve mumu dilediğiniz gibi kullanın ve böyle bir kokudan mahrum kalmayın. Bittiğinde gidip tekrar alırsınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz