Şömineli Odalar | Mavibayan.com

Şömineli Odalar
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.142 kez görüntülendi

Şömineli Odalar

Merhaba hanımlar! Odaların dekorasyonu gerçekten çok önemlidir. Eve gelecek misafirlerin dikkatini dekorasyon çok fazla çeker. Tabi en önemlisi de kullanımını rahat olan, herkesin sığabileceği geniş ve güzel bir dekorasyonu olan bir odanız olmalı. Eğer odanızdan şikayetçiyseniz ve değiştirme gibi bir durumunuz varsa durmayın. Odanızın içinde rahat değilseniz rahat olacağınız bir şekle dönüştürün.

Eğer yeni bir eve taşınacak iseniz ya da evinizi değiştirmek istiyorsanız odada olması gereken, dekorasyonu tamamlayacak olan bir şey vardır. Şömine. Şöminenin başında oturmak oldukça güzel bir şeydir. Şöminesi olanlar bilir. Yanan ateşi izlemek ve sesini dinlemek harikadır. Başında kahve içerek ya da kitap okuyarak keyif yapabilirsiniz.

Şöminenin üstünü şık bir tablo ya da ayna ile tamamlayabilirsiniz. Şömine genelde evlerde kış köşesi oluşturmak için kullanılır. Sizinde amacınız kış köşesi ise etrafını kış ile ilgili aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Şömineli odalar genelde hoş sohbetlerin mekanıdır. Bu nedenle etrafındaki koltukların oturumu rahat olmalıdır. Doğru konumlandırılmalıdır. Şöminenin etrafına kanepeli bir köşe hazırlayabileceğiniz gibi berjer koltuklarla birlikte bir köşe oluşturabilirsiniz. Berjer koltuk tercih edecekseniz yanına aynı desende bir puf koyun ki böylece ayaklarınızı uzatıp rahat rahat dinlenebileceğiniz imkanınız olsun.

Çok tercih edilmese bile bazı evlerde yer sıkıntısı olduğundan dolayı şöminenin üstü tablo ya da ayna yerine televizyon için kullanılabiliyor. Bizim tavsiyemiz eğer yer sıkıntınız varsa şömine kullanmamanız çünkü şöminenin üstüne televizyon koyulduğu zaman televizyon çok yukarıda kalıyor ve bu da rahatsız bir durum oluşturuyor.

Şömineli Odalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz