Solotica Lensler Artık Türkiye'de! | Mavibayan.com

Solotica Lensler Artık Türkiye’de!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
4.379 kez görüntülendi

Solotica Lensler Artık Türkiye’de!

Gözlerindeki problemlerden ötürü veya tamamen görsel açıdan lens kullananlara müjde! Brezilya kökenli dünyaca ünlü lens markası Solotica, 2014 yılı itibari ile ülkemize giriş yapmış durumda. Dünya üzerinde yer alan lens markaları içerisinde, gözlere en doğal rengi veren marka olarak kabul edilen Solotica, nihayet ülkemizde satışa sunulmaya başlandı. Renkli lens kullanıcılarının bir numarası olan Solotica markası, hem sağlık hem de kozmetik alanında kalitesi ile oldukça ilgi görmekte.

Lens kullananların bileceği üzere Solotica, renkli lenslerinde bulunan zengin renk seçenekleri ile hayli popüler bir hale gelmiş durumda. 1949 yılı itibari ile göz ürünleri alanında üretim yapan marka, Brezilya’nın en büyük lens üreticisi haline gelmiş durumda. Kozmetik renkli lenslerin yanı sıra şeffaf lensler ve lens bakım ürünleri ile de adından sıkça söz ettiren Solotica, renkli lenslerinin aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı süre seçeneğinde kullanım imkanı sağlıyor. Kendi göz yapınıza uygun olarak seçebileceğiniz Solotica renkli lenslerinin aynı zamanda hareli, haresiz ve çift hareli olmak üzere üç ayrı seçeneği var.

Gözlerde mükemmel bir uyum sağlatarak, göz rengiyle birleşen Solotica lensleri, bu alanda en doğal sonucu ortaya çıkarmaktadır. Sizde alışveriş yapmakta olduğunuz gözlükçünüz ile iletişime geçerek, bu markanın ürünlerini getirtebilir kolaylıkla kullanabilirsiniz. Lakin tabii ki öncesinde bir göz doktorunuz ile de görüşmenizde fayda vardır. Her ne kadar kağıt üzerinde muazzam bir marka olsa dahi, doktorlar bu konuda sizlere daha detaylı bilgilendirme yapacaktır.

Solotica Lensler Artık Türkiye’de! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar tatli dedi ki:

    mezuniyet te masmavi gözlerle göz kamaştırmak istemez misiniz? muhteşem solotica hidrosummer gloss azul lensler yalnızca 170 tl Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

    1. Avatar Tuğba dedi ki:

      Nerden satın alabiliri peki

Yorum Yaz