Sivilceleri Geçiren Maske | Mavibayan.com

Sivilceleri Geçiren Maske
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
872 kez görüntülendi

Sivilceleri Geçiren Maske

Hayatımıza ilk olarak ergenlik dönemlerimizde giriş yapan, sonrasında bazı insanlarda kaybolurken bazılarında ömürlerinin sonuna kadar eşlik eden sivilceler, sağlık sektörünün gelişmesi ile beraber artık sorun olmaktan çıkıyor. Her ne kadar tamamen geçiren kesin bir buluş şuan için olmasa da bazı maske ve bakım ürünleri sayesinde, en az seviyeye indirmek mümkün. Bizde mavibayan.com ekibi olarak sizler için sivilcelere iyi gelen muazzam bir maske bulduk ve sizlerle paylaşmaya karar verdik. Yalnız en baştan belirtmemiz gerekiyor ki lütfen sizlere önerdiğimiz zaman aralıklarında kullanın. Sırf geçsin diye her gün maske kullanmak, yararlı olmaktan çok zarar verebilir. Bu sebeple lütfen kullanımında abartıya kaçmayınız, sistemli olunuz.

Malzemeler

  • Bal
  • Süt
  • Limon

Hazırlanışı

Boş bir kaba, bir kaşık limon suyu ve bir kaşık bal koyup üzerine yarım çorba kaşığı süt ilave ediyoruz. Orta çıkan karışımı, yüzümüze ve boynumuza bir güzel yediriyoruz. Limonun içerisinde cildin yağ salgısını dengeleyen asitler bulunmaktadır. Bal da, limonun içerisinde bulunan yararlı maddelerin cilde daha iyi işlemesini sağlar. Bu sebeptendir ki maske yalnızca sivilceleri önlemekle kalmaz, yüzümüze derinlemesine bakım da yapar. Şayet cildiniz sürekli bir biçimde sivilce yapıyor ise 10 günde bir bu maskeyi kullanmanız mutlaka faydalı olacaktır.

Tıpkı bu yazımızda olduğu gibi cildinizin güzelleşmesi bakımından araştırmalarımız sürecektir. Mavibayan.com ekibi olarak özellikle sağlık kategorimize bu sıralar ağırlık vermiş bulunuyoruz. Çok yakın zamanda çeşitli maskeler ile tekrar karşınızda olacağız, şimdilik kendinize iyi bakın!

Sivilceleri Geçiren Maske Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz