Sırt Çantaları Geri Döndü! | Mavibayan.com

Sırt Çantaları Geri Döndü!
Sponsor Bağlantı

5 yıl önce
2.028 kez görüntülendi

Sırt Çantaları Geri Döndü!

Merhaba bayanlar! Sırt çantaları hem çok rahat hemde çok harika! 90’larda çok moda olan sırt çantaları geri döndü. Sırt çantaları sadece okula giderken kitap taşımak için yok. Oldukça şık görünen sırt çantaları okul çağını geçmiş bayanlar tarafından sevilerek kullanılıyor. Dışarı çıktığınızda birçok bayanın sırt çantası kullandığını görmeniz mümkün. Çünkü sırt çantaları şık olmasıyla beraber oldukça rahat. Özellikle alışveriş yaparken sırt çantaları işinizi kolaylaştıracak. Böylece kıyafetleri karıştırırken iki elinizi kullanmak gibi bir imkanınız olacak. Son zamanlarda birçok marka sırt çantası üretimine özen gösteriyor. Üstelik sırt çantalarının birçok modeli var. Sizde böylesine rahat bir çanta bu kadar modayken kaçırmayın. Mutlaka birkaç tane sırt çantası edinin.

Chanel Devrimi

Sırt çantalarından bahsedip bu modeli atlamak olmazdı tabi ki. Chanel sırt çantalarına önem veren ve harika tasarımlar yapan bir marka. Chanel’in grafiti çantası, sırt çantası modasında tam anlamıyla bir devrim. Son derece kadınsı ve şık bir çizgiye sahip olan grafiti çanta ile Chanel oldukça şaşırtıcı bir hamle yaptı. Chanel’in grafiti çantası görünümünden dolayı bayanlar tarafından çok beğeniliyor.

Deri Modeller

Hemen hemen bütün markaların sırt çantası modelleri içinde deri modeller bulunuyor. Deri modeller sırt çantasının sportif görünümüne kadınsı bir hava katıyor. Deri sırt çantaları hem şık hemde çok zarif. Siyah vazgeçilmez renk olsa bile rengarenk deri çantalar oldukça ilgi görecek gibi gözüküyor. Sizde zarif ve şık olan deri çantalardan mutlaka bir tane edinmelisiniz.

Desenler

Sırt çantası deyince akla gelen modellerden biri çiçekli ve bohem desenli çantalardır. Rahatlığı ve umursamazlığı ile hippi tarzının olmazsa olmazı sırt çantaları, hem çiçek çocuklar gibi rengarenk çiçekleri hemde bohem tarzı yansıtan desenleri oldukça iyi taşıyor. Sade bir kombin yapıldığında bu çantalar kullanılırsa oldukça renkli bir görünüme sahip olursunuz.

 

Sırt Çantaları Geri Döndü! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz