Shakira ve Rihanna'dan Enfes Klip! | Mavibayan.com

Shakira ve Rihanna’dan Enfes Klip!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.788 kez görüntülendi

Müzik dünyasının sevilen iki ismi olan Shakira ve Rihanna, düet yaptıkları parça olan “Can’t Remember to Forget You”a klip çektiler. Klip, 30 Ocak tarihinde YouTube’da yayınlanırken, kısa zaman içerisinde izlenme rekorları kırdı. 1 gün içerisinde 2,5 Milyon izlenmeye ulaşan klip, her iki tarafı da memnun edeceğe benziyor. İki tarafın hayranlarının uzun zamandan beri düet çalışması istedikleri bilinmekteydi, böylesine bir çalışma ise onları adeta mest etti. Klipte güzelliği ile dikkat çeken 2 bayanın olması da ilgiyi hayli arttıran etmenlerden biri hiç şüphesiz ki!

Klip hakkında yazılan haber yazılarına ve yorumlarına baktığımız vakit Mavibayan.com ekibi olarak, klibin seksi tarafına dikkat çekildiğini belirtmemiz mümkün. Müzik dünyasını takip edenlerin bileceği üzere; Shakira daha önce Beyonce ile yapmış olduğu “Beautiful Liar” adlı parçanın klibi de bu tarz seksi ögeler içermekteydi. Klibi sever misiniz bilinmez fakat bir izleyip, yorum yapmanızda fayda var! Zira Shakira ve Rihanna gibi müzik dünyasında adından sıkça söz ettiren 2 sanatçının, yaptıkları iş en azından izlenmeyi hakkediyor diye düşünüyoruz.
 

Shakira ve Rihanna’dan Enfes Klip! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Selin Akalın dedi ki:

    shakira ve rihanna düet yaptıktan sonra rihanna unutuldu kapak fotoğrafları shakira yapıldı:ddds Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz