Sevgililer Günü için Hediye Önerileri | Mavibayan.com

Sevgililer Günü için Hediye Önerileri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.450 kez görüntülendi

Sevgililer Günü için Hediye Önerileri

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! 14 Şubat’ın bu denli yaklaştığı bugünlerde, insanların en büyük dertleri sevgililerine alacakları hediye olmuş durumda. Hediyenin ne olacağı büyük bir soru işareti iken; her insan, sevgilisine en güzel hediyeyi alma peşinde. Peki en güzel hediye nasıl olur ? Bir hediyenin pahalı olması mı önemlidir yoksa karşı tarafın hislerini derinden etkileyebilecek bir hediye mi ? Manevi anlam taşıyan hediyeler bize kalırsa 2014 yılında çok daha önemli! Eğer sizde henüz karar aşamasındaysanız Mavibayan.com ekibi olarak yazdığımız bu yazı fazlasıyla işinize yarayacaktır!

Bayanlar için Hediye Önerileri

14 Şubat sevgililer gününde erkekler, bayanlara ne hediyeler alabilir ilk olarak bununla başlıyoruz. Unutulmaması gerekir ki her bayan bir çiçektir. Bu sebeple sevgililer gününde her ne kadar klasikleşmiş de olsa sevgiliye alınacak bir çiçek çok şık olacaktır. Sevgililer gününde en çok tercih edilen çiçek hiç şüphesiz ki kırmızı güldür. Sevgilinize alacağınız kırmızı gül, ona olan aşk, sevgi ve tutkunuzu temsil eder. Her yıl olduğu gibi 2014 yılında da en çok tercih edilen hediyeler de başı çiçekler çekecektir. Her ne kadar çiçek bu denli önemli olsa da; bize kalırsa siz biraz standartın dışına çıkıp, çiçeği asıl hediyenin yanındaki bir süs olarak sunun. Asıl hediye seçiminde ise en çok dikkat etmeniz gereken konu, sevgilinize uygun olmasıdır. Onun duygularını, zevklerini göz önünde bulundurarak seçimlerinizi yapın.

14-Subat-Hediye 14-Subat-Hediye-2 14-Subat-Hediye-3 14-Subat-Hediye-4 14-Subat-Hediye-5 14-Subat-Hediye-6

Erkekler için Hediye Önerileri

Erkeklere hediye almak, bayanlara hediye almaktan çok daha zordur. Çünkü hediyenin güzelliğinden çok, doğru hediye olması önemlidir. Sizin büyük beğeni ile aldığınız bir hediye, sevgiliniz için doğru hediye değil ise hiçbir işe yaramaz. Erkekler içi dışı bir varlıklardır. Bu sebeple sevgililer gününde ne hediye alacağınıza, onun gözlerine bakarak karar verebilirsiniz (demek isterdik ama çok zor).

Erkeklere hediye alırken; tuttuğu takımdan tutun da hobisi olan her şeyi incelemenizde fayda var. Öte yandan kol düğmesi, saat, kravat v.b. takıntıları var ise bunlar üzerinden de yürüyebilir, hediye seçebilirsiniz. Erkeklere hediye alırken genelde belirleyici faktör; erkeğin tuttuğu takım ve takıma olan bağlılığı olmakta. Alacağınız 100 hediyeden daha değerli olabiliyor çoğu zaman aldığınız 1 takım forması. 🙂

14-Subat-Hediye-7 14-Subat-Hediye-8 14-Subat-Hediye-9

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz