Rüyada Yılan Görmek

6 yıl önce
9.023 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Rüyada Yılan Görmek

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Bu yazımızda Mavibayan.com ekibi olarak, insanların en çok gördüğü rüyalardan bir tanesini elimizden geldiğince yorumlamaya çalışacağız. Her ne kadar kısa gibi gözükse de epey detaylı ve bilgilendirici bir tabir yazısı olacak. Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere; “Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir ?” sorusunu detaylarıyla cevaplayacak ve aklınızdaki tüm soru işaretlerine son vereceğiz. Eğer sizde yakın zamanda rüyanızda yılan gördüyseniz, bu yazı sizin için de inanılmaz faydalı olacaktır.

Rüyada yılan görülmesi hadisesi hakkında çeşitli tabirler bulunmaktadır. Lakin kabul edilen ortak bir bilgi var ki; rüyalarda görülen yılan düşmanı işaret etmektedir. Kendisinin farkında olmadığınız bir düşmanı işaret ediyor ve bu düşman sizden kendisini gizliyor olabilir. Hatta ve hatta muhtemelen sizden menfaat sağlamaya çalışmaktadır.

Bazı yorumcular ise rüyada yılan görme hadisesini hayra yorumlamaktadır. Maddi durumunuzun güç kazanacağına ve aile hayatınızda yenilikler yaşayacağınız şeklinde yorumlarlar. Evlilik ile sonuçlanacak bir ilişkiye başlayabilir, bir çocuk sahibi olabilirsiniz.

Rüyada Arkadan Gelen Yılan Görmek

Rüyada arkadan gelen yılan gördüyseniz, sizinle olan mücadelesinde hileye başvuracak bir düşmana sahipsiniz demektir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan gördüyseniz, sahip olduğunuz düşmanınız gerçekten güçlü ve tehlikeli demektir. Unutmayınız ki; siyah yılanlar, büyük ve uzun bir yılandan dahi daha tehlikelidir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan gördüyseniz, size zarar veremeyecek, güçsüz, zayıf bir düşmana sahipsiniz demektir.

Rüyada Ayaklı Yılan Görmek

Rüyada ayaklı yılan gördüyseniz, herhangi bir mevki sahibi veya sizden çok daha güçlü bir düşmana sahip olduğunuz şeklinde yorumlanır.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyada yeşil yılan gördüyseniz, inancı zayıf bir kişiyi temsil etmektedir. Bu kişiyle geçirmiş olduğunuz zamanlarda, ondan hayli etkilenebilirsiniz. Hatta ve hatta bu kişi sizi günaha teşvik edebilir!

Rüyada Uçan Yılan Görmek

Rüyada uçan yılan gördüyseniz, yakın zamanda zor günleriniz son bulacak, aklınıza takılan ne kadar problem varsa kolay bir biçimde çözülecektir. Rüyada uçan yılan görmek, neşe ve mutlulukların habercisidir. Ayrıca düşmanınızın sizden uzaklaşacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılanla Boğuşmak ve Mücadele Etmek

Rüyada yılanla boğuşmak, sizden haz etmeyen birinin, size bir kötülük planladığını ve başarılı olabileceğini göstermektedir. Yakın zamanda sizi pek sevmeyen birinin, size bir kötülüğü dokunabilir!

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılan öldürmek, düşmanlarınızın tamamını yeneceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanızda, yılandan korkmayıp ona dokunursanız; iş ve aşk yaşantınızda güzel günler sizi bekliyor demektir! Rüyada yılan öldürmek ise çoğu zaman evlilik şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyanızda yılanı öldürüp, yerden kaldırdıysanız ya da yılanı parçalara ayırdıysanız; galip geldiğiniz düşmanınızın sahip olduğu malları da alacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Benekli Yılan Görmek

Rüyada benekli yılan görmek, günlük hayatınızda çok sayıda sizden hoşlanmayan insan yani düşmanınız var demektir. Yılanın üzerinde bulunan benekler, düşmanlarınızı temsil etmektedir. İlaveten benek sayısı kadar mutluluk yaşayacağınız şeklinde de yorumlanabilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. coşkun altan dedi ki:

    Rüyada yılan beslediğimi gördüm. anlamı şuymuş Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

  2. Seher dedi ki:

    Ruyamda siyah ve kahverengi bir yilan bana saldirdi ve yüzüme tukurdu zehir atti sonra da onu öldürdük

Yorum Yaz