Rüyada Hastalanmak Ne Anlama Gelir ? | Mavibayan.com

Rüyada Hastalanmak
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.208 kez görüntülendi

Rüyada Hastalanmak

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Bu yazımızda sizlere çok sık görülen rüyalardan bir tanesinin, ne anlama geldiğini açıklamaya çalışacağız. Başlıktan da anlayabileceğiniz üzere “rüyada hastalanmak ne anlama gelir ?” sorusunu detaylıca inceleyecek ve en doğru şekilde cevaplamaya çalışacağız. Eğer sizde rüyanızda hastalık gördüyseniz, bu yazıyı okumanızda kesinlikle fayda vardır. Zira astrolojiye değer veren bir insan için dikkat edilmesi gereken rüyalardan bir tanesidir. Gelecek hakkında değişik sinyaller verebilen bir anlamı vardır.

Öncelikle rüyada hastalanmak ilk olarak ayrılık anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra;

  • 1. Rüyada hasta olduğunu gören kimse, hasmını mağlup eder.
  • 2. Herhangi bir sıkıntı, dert ve tasa içerisinde olan bir kimse rüyasında hastalık görürse sıkıntılarından kurtulur.
  • 3. Rüyada hastalık, maddi yönden zenginler için sıkıntıya ve düşmanlığa işarettir.
  • 4. Rüyanızda hastalanıp yatağa düştüğünüzü görmek, kimi alimler tarafından o kişinin ecelinin yaklaştığına yorumlanmıştır.
  • 5. Rüyanızda hasta olan bir kimseyi ziyaret ediyorsanız, yakın zamanda sevineceğiniz bir olay gerçekleşeceğine işarettir.
  • 6. Rüyanızda hasta bir kişinin iyileştiğini gördüyseniz, işleriniz iyiye gidecek, açılacak şeklinde yorumlanabilir.

Genel olarak rüyada hastalık görmenin anlamı bunlardır. Rüyanızın derinliğine göre geliştirilebilir olan bu tabirler, temel olarak bunlardan ibaret sayılabilir. Aşağıda bulunan yorum bölümünden rüyanızı detaylıca açıklamanız, rüya tabirleri konusunda bilgili olan ekip üyelerimiz ve okuyucularımızın sizlere yardımcı olmasını sağlayabilir. Bu sebeple yorum bölümümüzü aktif bir şekilde kullanmanızı tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz!

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Hakkinda.TV dedi ki:

    Hastalanmak Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz