Renkli Gelin Ayakkabıları | Mavibayan.com

Renkli Gelin Ayakkabıları
Sponsor Bağlantı

5 yıl önce
1.926 kez görüntülendi

Renkli Gelin Ayakkabıları

Merhaba bayanlar! Artık gelin olacak birçok bayan sıradanlıktan uzaklaşmak istiyor. Sıra dışı, normal düğünlerden farklı bir düğün, değişik bir gelin arabası, farklı gelinlik modeli gibi bazı şeyler gelinlere çok iyi bir fikir gibi geliyor. Çünkü gerçekten iyi bir fikir. Birçok insanın beğenisini kazanacak bu fikirler arasında klasik olmayan rengarenk gelin ayakkabıları var. Düğünde gelinliğin altına giyilen ayakkabılar özellikle gelinin arkadaşları tarafından çok önemli. Herkesin bildiği gibi ayakkabının altından adı ilk silinen kişi yakın zamanda evlenecek demektir. Tabi gelinlerde böyle önemli bir ayakkabının klasik değil, canlı, tatlı ve değişik olmasını istiyor. Bu yüzden birçok gelin farklı renkte bir ayakkabıyı tercih ediyor. Çiçek buketi, oje, saç aksesuarları ve ayakkabının beyazdan farklı canlı bir renk olması oldukça tatlı.

Sıcak Renkler

Buketinizde pembe, sarı, turuncu gibi canlı renkler bulunuyorsa ayakkabınızı o renk tercih edebilirsiniz. Beyaz gelinliklerle toz pembe ve sarı gelin ayakkabıları oldukça yakışıyor. Eğer kırık beyaz ya da krem bir gelinlik giyecekseniz bordo ya da kırmızı renkte bir gelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz.

Dondurma Renkleri

Pastel ve uçuk renkler gelinlikle en çok yakışan renklerin başında geliyor. Toz pembe, bebe mavisi, açık petrol yeşili gibi dondurma renklerini deneyerek size en çok yakışan rengi bulabilirsiniz ve gelinliğinizi size en çok yakışan dondurma rengi gelin ayakkabılarıyla tamamlayabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz