Recep İvedik 4 Resimleri - Fotoğrafları | Mavibayan.com

Recep İvedik 4 Resimleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.984 kez görüntülendi

Şahan Gökbakar’ın ünlü yapımlarından biri olan Recep İvedik serisinin 4. filmi çok yakında beyaz perde de izleyicileri ile buluşacak. Çıkmasına aylar kala, filmin haberini alan izleyiciler, tıpkı önceki filmlerde olduğu gibi büyük bir ilgi ve takip harekatı başlattı. Yeni film hakkında araştırmalarını her geçen gün daha da arttıran izleyiciler, film hakkında inanılmaz heyecanlılar. Bilindiği üzere daha önce Şahan Gökbakar, Twitter hesabı üzerinden dizide rol almak isteyenler ile ilgili bir başvuru adresi yayınlamıştı. Yoğun başvuru trafiğinin ardından, rol almak üzere seçilen kişilerle iletişime geçilmişti.

Recep İvedik 4 Hakkında Bilgiler

Recep İvedik 4 filmi, Recep İvedik’in Maldivlerdeki maceralarını anlatacak serinin dördüncü filmidir. En son belirtilen tarihe göre; 21 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek ve izleyicileri ile buluşacaktır. Togan Gökbakar’ın yönetmenlik görevini üstlendiği filmin çekimleri, yaklaşık 4 haftada tamamlandı. Maldivler’deki çekimler 40 derece sıcaklık altında yapıldı ve hayli zorlu geçti. Tüm ekipmanı taşıyıp, Maldivler’deki Robinson ve Fun adlı iki adayı kiralayan Çamaşırhane Film, bugüne dek o bölgede çekilmiş en büyük prodüksiyonu gerçekleştirmiş oldu.

Recep İvedik 4 Resimleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar Gökhan Yüksel dedi ki:

    ‘Recep İvedik 4’ vizyondaki 2. haftasonunu bir önceki haftasonuna göre 0 kayıpla, 1.165.106 adet bilet satışı ile tamamladı. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

  2. Avatar Tuna Kiremitçi dedi ki:

    Recep İvedik 4, 10 günde 4 milyon izlendi. Sinemamız komedilerle rekor kirma rekoru kiriyor. Depresyonda miyiz ne? Sana soruyorum. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz