Period Tracker Uygulaması (iOS - Android - Windows Phone) | Mavibayan.com

Period Tracker Uygulaması
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.034 kez görüntülendi

Period Tracker Uygulaması

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Bu yazımızda sizlere teknoloji içerikli bir konu ile selam veriyoruz. Teknoloji ile arası az çok olan bütün takipçilerimizin bileceği üzere son zamanlarda iOS ve Android kullananların sayısı epey arttı. Üstelik bu iki dev işletim sisteminin yanına birde Windows tabanlı cihazlar eklendi. Kullanımları bu kadar artmışken, ürettikleri uygulamaların da insan hayatını kolaylaştırmalarını kaçınılmaz oldu tabii ki. İşte bizde Mavibayan.com ekibi olarak bu yazımızda, bayanların işini hayli kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesini tanıtacağız.

Period Tracker Nedir ?

Period Tracker uygulaması, kadınların regl dönemlerini daha iyi takip edebilmeleri ve regl dönemlerinde karşılaştıkları durumları not edebilmeleri için geliştirilmiş bir uygulamadır. Bu uygulamayı iOS, Android ve Windows tabanlı cihazlarda ücretsiz olarak kurabilmektesiniz. İlaveten uygulamada bulunan basit bir takvim sayesinde regl döneminizin başlangıç ve bitiş zamanlarını da kolaylıkla tespit ve takip edebilirsiniz.

Period Tracker indir

Period Tracker uygulamasını AppStore ve Google Play marketlerinden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Şayet bilgisayarınız aracılığı ile indirmek istiyorsanız bu da mümkün olan bir seçenektir. Period Tracker iPhone indirmek isteyenler, AppStore’un yanı sıra bu adresten işlemi başlatabilirler. Period Tracker Android indirmek isteyenler ise Google Play dışında bu adres aracılığı ile uygulamayı cihazlarına kurabilirler.

Uygulama ile ilgili görüş ve şikayetlerinizi aşağıdan yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar!

Period Tracker Uygulaması Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz