Pembe Gelin Çiçekleri | Mavibayan.com

Pembe Gelin Çiçekleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.698 kez görüntülendi

Pembe Gelin Çiçekleri

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Düğünler yaklaştıkça kız tarafının derdi, tasası bitmez derler. Genelde biz bayanlar bu lafa biraz tepki göstersek de aslında içten içe çok doğru bir söz olduğunu biliriz. Gelinlikten tutun da düğünün yapılacağı yerin dekorasyonuna, organizasyona ve düğün pastasına kadar birçok konuyu kafaya takar ve en güzel şekilde olsun isteriz. Bunun yanı sıra gelinin giyeceği ayakkabıdan, elinde tutacağı zamanı geldi mi atacağı çiçeğe kadar da özeniriz. Bunlar çok uğraştırıcı gibi gözükse de biz bayanlar için aslında çok zevkli işlerdir.

Bizde bu yazımızda Mavibayan.com ekibi olarak, düğün hazırlığında olan okur ve ziyaretçilerimiz için pembe gelin çiçekleri galerimizi sizlere sunacak, incelemenizi sağlayacağız. Galeri içerisinde bulunan resimlerin tamamı internet üzerinden ekibimiz tarafından ayıklanarak toplanmış ve sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Sizlere bu konuda tavsiyede bulunacağımız en önemli husus ise; gelin çiçeği ile gelinlik arasındaki bağdır. Gelin çiçeği ile gelinlik uyumsuz ise, gelin çiçeği ne kadar güzel olursa olsun bir anlam ifade etmeyecektir. Kız tarafının özellikle bu konuda inanılmaz dikkatli olması ve davranması gerekmektedir.

Şimdi isterseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve ekibimizin sizler için hazırlamış olduğu bu güzel galeri ile sizleri baş başa bırakalım. Eminiz ki içlerinden bazıları gönlünüzü fethedecek ve düğünde tercihlerinizden biri olmayı başaracaklardır.

En güzel düğünün sizin düğününüz olması dileğiyle…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz