Oxfort Ayakkabılar | Mavibayan.com

Oxfort Ayakkabılar
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.420 kez görüntülendi

Oxfort Ayakkabılar

Merhaba bayanlar! Bahar geldiğine ve yaz yaklaştığına göre dolabınızı yenilemenin vakti gelmiş demektir. Her sezon değişen moda bu yazda çok güzel. Eğer sizde modayı yakından takip eden ve uygulayan biriyseniz bu sene çok harika görüneceksiniz. Yaz sezonu kıyafetten çantaya, ayakkabıdan takıya tam anlamıyla harika. Eğer sizde trend bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız modayı yakından takip edin. Yazının konusu ise oxford ayakkabılar. Her parçada olduğu gibi oxford ayakkabıları da giyerken güzel görünmek için doğru bir kombin yapmalısınız. Vücudunuza en uygun kıyafetleri seçtikten sonra oxford ayakkabılarınızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Peki nasıl mı ? İşte böyle.

  • Oxford ayakkabıları kullanırken bacak boyunuzun kısa görüneceğinden endişeleniyorsanız, bej, pudra, camel renklerde ya da ten renginize yakın tonlarda bir oxford ayakkabı tercih edebilirsiniz. Eğer kendinize birini örnek almak isterseniz biz Mavibayan.com ekibi olarak Taylor Swift’i öneriyoruz. Kendisi oxford ayakkabıları oldukça sık kullanıyor ve gayet gel kombin yapıyor.
  • Mini etekler ile oxford ayakkabıların uyumu oldukça harika. Kolej ayakkabılarına fazlasıyla benzeyen bu ayakkabılar mini eteklerle kombin yapıldığında kolejli şıklığına ulaşmak oldukça kolay. Bacak boyu uzun olmayanlar ten rengi çorap ve ten rengi bir ayakkabı tercih ederlerse olduğundan uzun görünecektir. Siyah oxford ayakkabı ve siyah çorapta oldukça güzel duruyor.
  • Feminen kıyafetlerle de çok uyan oxford ayakkabıları mutlaka sizde deneyin. Desenli elbiselerle kullanıldığında çok güzel duran bu ayakkabıları kısa boylu olan kişiler bu kombinasyonu kesinlikle kullanmamalı.
  • Skinny pantolonlar vazgeçilmez. Bütün ayakkabılarla uyumlu olduğu gibi oxford ayakkabılarla kullanıldığında ortaya harika sonuçlar çıkıyor. Yalnız oxford ayakkabıyı skinny pantolon ile giydiğinize pantolonunuzun paçasını kıvırmayı sakın unutmayın. Skinny pantolon yerine boyfriend jeanler ile de oxford ayakkabıları giyebilirsiniz. İki maskülen parça birbirini harika bir şekilde tamamlıyor.
  • İster kumaş olsun, ister kot. Oxford ayakkabılarınızı şortlarla da giyebilirsiniz. Eteklerle kullanıldığında ne kadar harika duruyorsa şortlarla kullanıldığında harika bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Üstelik bu kombin kısa boylu kişiler içinde ideal.

Oxfort Ayakkabılar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz