Ojeyi Kurutma Yolları | Mavibayan.com

Oje Kurutma Yolları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.064 kez görüntülendi

Oje Kurutma Yolları

Merhaba bayanlar! Her zaman kıyafete uygun, değişik ojeler sürmek harika bir şeydir. Özenle oje sürülen, şekiller yapılan tırnaklar her zaman güzel ve dikkat çekici görünür. Oje sürmek hem vakit geçirmenizi hemde güzel tırnaklara ulaşmanızı sağlar. Fakat ne yazık ki tırnaklara oje sürmek bazen eziyet haline dönüşebilir, özellikle şekiller yapmak için üst üste sürüp oje tabakasını kalın bir hale getirdiğiniz zaman. Biliyorsunuz oje sürdükten sonra yapılması gereken şey oje kurutmaktır. Eğer acil bir yere yetişmeniz gerekiyorsa ve sürdüğünüz oje kurumamışsa bu berbat bir durumdur. Kıyafetinizi giyerken bozulur ve kıyafetlerinize sürünür. Yaşayanlar bilir bu durum insanı tam anlamıyla deli eder. Ojelerin bozulmaması için iyice kuruması gerekir. Peki acelemiz varsa ojeleri nasıl çabuk kurutabiliriz ? İşte cevabı.

Oje Kurutucu Ürünleri Kullanın

Biliyorsunuz ojelerin kuruması için  üretilen bir çok ürün var. Kozmetik firmalarının hemen hemen hepsinde satılan bu ürünler çok çabuk kuruduğu için ojenin üstüne uygulanabilir. Bu ürünler hem ojenizin kurumasını sağlar hemde tırnakları parlak bir görünüme kavuşturur. Üstelik bu ürünler uzun süre kalıcılık sağlar. Eğer isterseniz saç kurutma makinesi görevi gören ve hava üfleyen oje kurutmak için üretilen makinelerden bir tane edinebilirsiniz.

Saç Kurutma Makinesi Kullanın

Saç kurutma makinesi gibi hava üfleyen bir kurutucuya sahip değilseniz saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. Ojelerin dalgalı bir görünüme sahip olmasını istemiyorsanız saç kurutma makinesini yüksek ayarda açmayın.

Buzluğu Deneyin

Eğer acilen bir yere yetişmek zorundaysanız buzluğu kullanmayı deneyin. Elinizi buzluğa koyun ve birkaç dakika kadar bekleyin.

Oje Kurutma Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz