Nostaljik Gelin Arabaları | Mavibayan.com

Nostaljik Gelin Arabaları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.473 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız ve saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! Son zamanlarda bizi sıkça takip edenler, sıklıkla yeni gelin olacaklara yönelik yazılar yayınladığımızı fark etmişlerdir. Bunun sebebi yazın gelmesi ile beraber düğünlerin artacak olması ve sitemizin kurulduğu günden bugüne dek, bu alanda çok fazla çalışma ortaya koymamış olmamızdır. Mavibayan.com ekibi olarak bu yazımızda, yeni gelin olacaklara yönelik nostaljik gelin arabası modelleri sunacak ve beğeninizi almaya çalışacağız.

Son zamanlarda klasik gelin arabası anlayışı terk edilerek, eskiye dönüş moda haline geldi. Vosvosların değer kazandığı bu moda anlayışı, damatlara pahalıya patlayabilir iken düğüne gelen davetlilerin ise büyük beğenisini kazanmaktadır. Özellikle pembe renk vosvosların bu amaçla kullanıldığı bilinmekle beraber, sarı ve beyaz renklerdeki vosvoslar da büyük ilgi görmektedir. Eğer sizde yakın zamanda bir düğün yapmayı planlıyorsanız ve nostaljik araba tercih edecekseniz, modelden çok renge önem vermenizi tavsiye ederiz. Zira arabaların en etkileyici yanlarından biri de tasarımı ile rengi arasında bulunan uyumdur.

Vosvos’lar “nostaljik düğün arabası” kategorisi altında sergilenebilecek en güzel araba modeli olduğundan, bizde galerimizde daha çok kendisine yer vermiş bulunuyoruz. Ülkemizde bu tip gelin arabalarını sıklıkla görmeyi arzuladığımızı belirterek, yazımızı sonlandırıyor ve galerimiz ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

İyi seyirler! 🙂

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz