Modası Geçmeyenler | Mavibayan.com

Modası Geçmeyenler
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
906 kez görüntülendi

Modası Geçmeyenler

Merhaba hanımlar! Modanın sürekli değişmesi yüzünden moda olduğu için alıp kullandığınız kıyafetler artık demode olabiliyor. Durum buyken her sene dolabınızı yenileme zorunda kalabilirsiniz. Bu durumun oldukça maliyetli olduğu çok açık bir şey. Bir yaz çiçekli pantolonlar moda oluyor fakat herkesin çiçekli pantolonları her yerden alıp kullanması sonucu bir süre sonra insanlar çiçekli pantolonlara nefretle bakabiliyor. Tabi ki herkesin kullandığı bir şeyi kimse kullanmak istemez. Çiçekli pantolonların bu denli yayılmasıyla beraber kullanan bayanlar o pantolonlarını artık giymek istemeyebilir. Durum böyle olunca moda olan yeni kıyafetler almak zorunda kalınıyor ve bu olaylar sürekli birbirini takip ediyor. Bu olay sadece bir örnekti. Aslında bazen moda olmayan kıyafetleri kullanmak hem insanlarla aynı kıyafetinizi giymeyi engeller hemde her zaman kullanabileceğiniz için dolabınızın hepsini tamamen değiştirmenize gerek kalmaz. Bu parçalar klasikleşmiş parçalardır ya da bunun gibi işte. Bazıları günü kurtarmanıza yardımcı bile olabilir.

Siyah Elbiseler

Hiçbir zaman modası geçmeyen bir kıyafet varsa o da siyah elbisedir. Doğru seçtiğiniz siyah bir elbise sizi her yerde kurtarabilecek bir güce sahiptir. Vücudunuza uygun olması, boyunun ölçülü olması ve şık olması gerekir. Eğer böyle bir siyah elbiseniz varsa onu koruyun kollayın. Siyah elbiseler şık bir topuklu ayakkabı ve uygun bir çanta ile harika görünmenizi sağlar ya da isterseniz düz bir ayakkabı ve bir ceket sayesinde onu iş kıyafetine çevirebilirsiniz.

Trençkot

Özellikle sonbahar aylarında kullanılan trençkotlar modası hiç geçmeyen parçalardandır. Eğer sade ve tek renk bir trençkota sahipseniz, onu her sezon rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çoğu kıyafetin üzerinde oldukça hoş görünen trençkotlar en büyük yardımcınız olacak. Hala bir trençkota sahip değilseniz, hemen bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Etekler 

Yazın tişörtlerin altına bir babet ile giyilen, kışın kalın çorap, çizme, kazak ile giyilen etekler oldukça güzel bir seçenektir. Aldığınız bir eteği bedeniniz aynı kaldığı sürece rahatlıkla giyebilirsiniz. Kullanan bütün bayanları oldukça şık bir görünüme sokan etekleri sizde mutlaka kullanmalısınız.

Topuklu Rugan Ayakkabılar 

Rugan ayakkabı günlük kullanıma uygun bir ayakkabı değildir. Düğüne, nikaha ya da davete, toplantıya giderken rugan ayakkabıyı kullanabilirsiniz. Parlak ve şık görünüme sahip olan rugan ayakkabılar bayanları bir o kadarda zarif gösterir. Kıyafetinizi tamamlamakta sıkıntı yaşıyorsanız uygun ayakkabıyı bulamıyorsanız, rugan ayakkabılara yönelin. 

Kotlar

Yaz kış kullanılan kotlar gerçekten herkesin vazgeçilmezi ve kurtarıcısı. Yaşlı genç bakmadan herkesin tercih ettiği kotlar genelde herkese yakışan bir parça. Hem sportif, hem şık kıyafetlerle kombin yapılabilen kotlar tam anlamıyla harikalar. Tişört, sweatshirt, kazak, ceket, gömlek aklınıza gelebilecek her türlü üstle giyilebilen kotlar asla eskimeyecek parçalardan biri.

Modası Geçmeyenler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz