Moda Hataları | Mavibayan.com

Moda Hataları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.126 kez görüntülendi

Moda Hataları

Merhaba bayanlar! Moda hepimiz için önemlidir. Herkes şık görünmek ister ve bunun için çaba sarf eder. Fakat her zaman istenilen sonuca ulaşamayabilirsiniz. Kıyafet tercihi yaparken yapılan hatalar çoktur. Hatta bazen öyle kötü sonuçlar çıkar ki gerçekten görüntü çok gülünç olur. Sizde böyle hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Mavibayan.com ekibi olarak yapılan hataların sadece bazıları hakkında birkaç bilgi vereceğiz. Sizde mutlaka dikkate alın ve bu hataları yapmaktan kaçının. Böylece daha güzel herkesin beğendiği bir görüntüye kavuşma şansınız olacaktır.

İş Kıyafetleri

İş için kullanılan kıyafetler genelde ağırdır ve sizi ciddi bir görüntü içine sokar. Bu kadar ciddi olmak istemiyorsanız kıyafetlerinizin içine biraz renk katabilirsiniz fakat unutmamanız gereken önemli bir şey var. İş kıyafetlerine renk katarken görüntüyü çirkinleştirmeyin. Uygun olan renkli kıyafetleri kullanmaya dikkat edin. Böylece iş ortamında kendinizi daha rahat hissedersiniz.

Sivri Burunlar

Önceden modacıların çok abarttığı sivri burunlu ayakkabılar eskisi gibi moda değil artık. Özellikle ucu çok fazla uzun olan sivri burunlardan mümkün olduğunca kaçınmalısınız. Eğer sivri burun bir ayakkabınız varsa giymemeye özen gösterin.

geçmişte Kalmamak

Vintage, yani eskiye vurgu yapan parçalar çok moda. Fakat bu tip parçaları giyerken dikkat etmeniz gerekiyor. Üstünüzde olan bütün parçaların eski moda olmamasına özen göstermelisiniz. Ailenizdeki büyüklerin annenizin ya da anneannenizin kıyafetlerini günümüz parçaları ile kullanabilirsiniz. Bu kıyafetler genelde bol ve dar olarak çok şık görünüyor. Dikkat etmeniz gereken bir şey var ise bu da kıyafetlerinizin babanızın gömleği ya da küçük kardeşinizin pantolonu gibi durmaması gerektiğidir.

Takılar

Kıyafetlerin bir tamamlayıcısı olan takılar birçok bayan için önemlidir. Fakat her şeyin bir sınırı olduğu gibi takı takmanın da bir sınırı vardır. Takı dükkanından fırlamış gibi görünmemeniz gerekiyor. Üstelik taktığınız takılar kıyafetlerinize uygun olmalı. 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz