Medcezir Kıyafetleri (17. Bölüm) | Mavibayan.com

Medcezir Kıyafetleri (17. Bölüm)
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
4.371 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız ve saygıdeğer ziyaretçilerimiz! Bir Medcezir kıyafet yazısı ile daha beraberiz. Bu yazımızda sizlere Medcezir 17. bölüm kıyafetlerinin incelemesini sunacağız. Takip edenlerin bileceği üzere mavibayan.com olarak her hafta, bu serimizi devam ettirerek izleyenlere güzel bir foto galeri sunuyoruz. Farklı ve bir o kadar da heyecan ağırlıklı geçecek olan 17. bölümün incelemesini yazıyor olmaktan da büyük keyif duyuyor ve sizlerinde beğenmenizi umuyoruz. Şayet 16. bölüm ile ilgili yazımızı henüz okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz.

Mira Beylice

Yaptığı hatanın farkına varan Mira, izleyenlerin bileceği üzere yaklaşık 2 bölümdür büyük bir pişmanlık ve aşk acısı çekiyor. Bu süre zarfında Mira’yı genelde ev halleri ile izlediğimiz için, o eski ihtişamına pek şahit olamıyoruz. Bu bölüm üniversitede göreceğimiz Mira, deri ceketi ve deri eteği ile yine hayli zarif ve tatlı görünmekte. İlaveten yaşadığı aşk acısından ötürü havuz dibinde ağlamayı tercih eden Mira, sevenlerini üzeceğe benziyor.

Eylül Buluter

Bayan kırmızı bilindiği üzere Mert ile ilişkisine başladığından beri, o eski ağır elbiselerini terk ederek daha rahat kıyafet seçimlerine yönelmişti. Bu bölümde çizgisini devam ettiren Eylül, turuncu pantolonu ve zarif kazağı ile hoş bir görünüm kazanmış. Güzelliğini bir kenara bırakacak olursak, Mira’ya olan desteğinden ötürü bir tebriği hakketti bizce. 🙂

Yaman Koper

Dizinin ağır abisi Yaman, bu bölüm tarzında herhangi bir değişime gitmeyerek; karşımıza sade gömleği ve siyah pantolonu ile çıkıyor. Birkaç bölümdür giymekten vazgeçmediği deri ceketi de her zaman ki gibi üzerinde. Her ne kadar önceki yazılarımızda, Mira ile olan ilişkisinden beri kendisine özendiğini belirtsek de; Yaman birkaç bölümdür yine o eski Yaman olmuş durumda. Aynı tarz kıyafetler ile görmekten sıkıldığımızı cani gönülden söyleyebiliriz.

Mert Serez

Dizinin afacanı Mert Asım Serez, bu bölüm karşımıza siyah pantolonu ve kırmızı kazağı ile geliyor. Her ne kadar tarzını pek değiştirmese de her bölüm biraz daha sempatik görünen Mert, bunu tavırlarına borçlu diyebiliriz. Üstelik giyim tarzı da gerçekten hayli ilgi çekici! 🙂

Medcezir’in 17. bölümünde özel olarak kıyafetlerini incelediğimiz karakterler bunlardır. Şayet kıyafetlerin markasını merak edenler olursa yorum kısmından yazabilir, Mavibayan.com ekibinden veyahut diğer okurlarımızdan mutlaka cevap verenler olacaktır. Bir daha ki bölümde görüşmek üzere!

Medcezir Kıyafetleri (17. Bölüm) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz