Medcezir Kıyafetleri (16. Bölüm) | Mavibayan.com

Medcezir Kıyafetleri (16. Bölüm)
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
4.679 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız ve saygıdeğer ziyaretçilerimiz! Bir Medcezir kıyafet yazısı ile daha beraberiz. Bu yazımızda sizlere Medcezir 16. bölüm kıyafetlerinin incelemesini sunacağız. Takip edenlerin bileceği üzere mavibayan.com olarak her hafta, bu serimizi devam ettirerek izleyenlere güzel bir foto galeri sunuyoruz. Sıkıntılı geçecek olan 16. bölümün incelemesini yazıyor olmaktan da büyük keyif duyuyor ve sizlerinde beğenmenizi umuyoruz. Şayet 15. bölüm ile ilgili yazımızı henüz okumadıysanız buradan ulaşabilirsiniz.

Mira Beylice

Medcezir resimleri arasında 16. bölüm ile ilgili olarak yalnızca 1 resmi yayınlanan Mira, kıyafet analizi bakımından bu haftayı kısır geçireceğe benziyor. Zira resimler arasında yalnızca pijama tarzı üstü ile karşımıza gelen Mira, anlaşılan bu bölümü Yaman’a yaptığı ayıbın telafisini ve üzüntüsünü düşünerek geçirecek. Mavibayan.com ekibi olarak bizde Mira’ya fazlasıyla kızgın olduğumuz için bu hafta ona övgüde bulunmuyoruz. 🙂

Eylül Buluter

Dizinin en güzel bayanı olarak gösterilen Eylül Buluter, bu hafta karşımıza pembe pembe çıkıyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da tatlı bir görünüm tercih eden Eylül, Mert’in gönlünü bir kez daha fethetme peşinde. Ayrıca resimlerden anladığımız kadarıyla Eylül ve Mert bu hafta Yaman-Mira ikilisinin arasını yapmak için uğraşacaklar gibi.

Yaman Koper

Geride kalan haftalarda, her bölüm belirttiğimiz gibi kıyafet tarzını biraz daha güçlendiren Yaman, bu hafta umursamaz bir şekilde karşımıza geliyor. Pantolonu ve deri ceketi ile uzun düşüncelere dalan Yaman, Mira’nın ağır sözlerinden sonra kendini zor toparlayacak gibi gözüküyor.

Mert Serez

Dizimizin haylaz ve bir o kadar da renkli çocuğu Mert, bu bölüm karşımıza her hafta olduğu gibi vazgeçilmez t-shirt gömlek ikilisi ile geliyor. Renkli pantolonlarından bir türlü vazgeçmeyen Mert, Eylül’le olan sahnesinde epey modaya uygun giyinmiş durumda. Yaman ile olan sahnesinde ise kırmızı montu ve o eşsiz bakışı ile izleyenleri yine güldüreceğe benziyor.

Medcezir Yılbaşı Kıyafetleri

Mira Beylice

Yılbaşında siyah, zarif bir kıyafet ile karşımıza çıkan Mira, Yaman ile yaşadığı kavganın hüznü ile geceye başlıyor. Kıyafet olarak gerçekten son derece zayıf ve hoş bir tarz seçen Mira, gece güzelliğini yansıtan bayanlardan.

Eylül Buluter

Kod adı “Kırmızı” olan Eylül, yine kırmızılarını bürünüp gelmiş geceye. Rahat bir o kadar da hoş gözüken elbisesi ile, gecenin en güzel bayanı olarak seçtiğimiz Eylül, her geçen bölüm biraz daha güzelleşiyor.

Mert Serez

Bordo ceketi ve beyaz gömleği ile karizmatik bir görünümü tercih eden Mert, yine sempatikliği ve tatlılığı üzerinde toplamış. Eylül ile gecenin en güzel ikilisi olan çifte uzun uzun mutluluklar diliyoruz! 🙂

Medcezir’in 16. bölümünde özel olarak kıyafetlerini incelediğimiz karakterler bunlardır. Eğer kıyafetlerin markasını merak edenler olursa yorum kısmından yazabilir, Mavibayan.com ekibinden veyahut diğer okurlarımızdan mutlaka cevap verenler olacaktır. Bir daha ki bölümde görüşmek üzere!

Medcezir Kıyafetleri (16. Bölüm) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz