Medcezir Kıyafetleri (15. Bölüm) | Mavibayan.com

Medcezir Kıyafetleri (15. Bölüm)
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.283 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okur ve ziyaretçilerimiz! Bu yazımızda, serimize tam gaz devam ediyor ve Medcezir 15. Bölüm kıyafetleri için sizlere ufak çaplı bir inceleme sunuyoruz. Takip edenlerin bileceği üzere dizinin son 2-3 bölümü hayli durgun geçmiş, olaylara biraz eğlence arası verilmiş idi. Medcezir 15. bölüm fragman‘dan anladığımız kadarıyla; bu bölüm ile beraber maceralar tam gaz geri dönecek ve dizi eski heyecanına kavuşacak. Özellikle Yaman’ın babasının dönüşü, olayların akışını çok fazla değiştireceğe benziyor ki abisini hapishanede ziyaret etmesi de buna işaret olsa gerek. Fragman dahi bu kadar heyecanlandırmış iken Medcezir 15. bölüm izlemek bizlere farz oluyor herhalde. 🙂

Neyse biz senaryo analizini bırakıp, işimiz olan kıyafet analizine dönelim isterseniz.

Mira Beylice

Bu bölüm Yaman’ın eski sevgilisi Leyla’ya kafasını hayli takan ve sevgilisi Yaman’la Leyla’yı bir alışveriş merkezinde gören Mira, karşımıza açık mavi kabanı ile çıkıyor. Giydiği kabanlar son birkaç bölümdür fazlasıyla dikkat çeken Mira, bu bölümde asaletinden taviz vermeyeceğe benziyor. Öte yandan önceki sahnelerde giydiği gömlek ve ceketi de hayli hoş bulduğumuzu söylemek istiyoruz. Yaman ile yaşadıkları aşk Mira’nın giyim tarzına fazlasıyla yaradı, bunu da söylemeden edemeyeceğiz. 🙂

Eylül Buluter

Önceki bölümlerde de birkaç kez giydiği ve kendisini hayli hoş gösteren deri ceketlerden vazgeçmeyen Eylül, bu bölümde de alışveriş mağazası olan sahnede karşımıza deri ceketi ile çıkıyor. Genellikle dar kıyafetler tercih eden Eylül’ün bu bölümde de bu huyunu koruduğu söylenebilir. Mert ile aralarında başlayan yakınlaşmanın devam etmesini temenni eder, Eylül’ün moda anlamında çok başarılı olduğunu belirtmek isteriz.

Yaman Koper

Ağır ağabeyimiz Yaman, 14. bölümde polis merkezinin önünde birini tokatlayarak kısa bir antrenman yapmış oldu. Mira’yı deliler gibi kıskanan Yaman, nedense söz konusu kendisi olunca davranışlarına çok fazla dikkat etmiyor. Tabii bir yandan da olumlu eleştirmek gerekirse; her geçen bölüm biraz daha güzel giyinmeye başladı. İlk bölümlerdeki o serseri tarzından uzaklaşarak, modayı yakaladı ve ciddi manada karizmasını ön plana çıkarmayı başardı.

Sude Beylice

Dizinin giyinmeyi en çok bilen bayanlarından olan Sude Beylice, bu bölümde de zarafetini ve tarzını konuşturuyor. Her ne kadar kendisi bölüme kar kıyafetleri ile giriş yapsa da o haliyle bile fazlasıyla zarif olduğunu belirtmemiz gerek. Şu Yaman-Mira aşkına mani olmak istemese dizinin en hoş bayanlarından biri olacak ama maalesef mani olma sevdası yüzünden fazlasıyla antipatik olmakta.

Medcezir’in 15. bölümünde özel olarak kıyafetlerini incelediğimiz karakterler bunlardır. Eğer kıyafetlerin markasını merak edenler olursa yorum kısmından yazabilir, Mavibayan.com ekibinden veyahut diğer okurlarımızdan mutlaka cevap verenler olacaktır. Bir daha ki bölümde görüşmek üzere! 

 

Medcezir Kıyafetleri (15. Bölüm) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz