Medcezir Kıyafetleri (14. Bölüm)

6 yıl önce
8.040 kez görüntülendi

Merhabalar sevgili okurlarımız! Medcezir dizisinin kıyafet analizlerini yaptığımız bir yazıya daha hoş geldiniz. Güncelliği sağlamak adına bildiğiniz üzere önceliğimizi her zaman güncel bölümlere vermek durumundayız. Bu sebeple de Medcezir 14. bölüm resimleri StarTV’nin web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz, bizde analiz yazımızı yazmaya başladık. Mavibayan.com ekibi olarak severek izlediğimiz Medcezir’i incelemek bizim içinde çok keyifli oluyor. Resim ve fragmanlardan anladığımız kadarıyla 14. bölümü hayli renkli ve eğlenceli geçecek dizimiz, Mert-Eylül ilişkisini konu alacak gibi duruyor. Henüz kesin bir sonuç çıkaramasak da; Yaman’ın eski sevgilisi de bu bölüm boş durmayacak gibi. Daha çok ilişkileri konu alacağa benzeyen Medcezir 14. bölüm izlemeyi tercih edenlere keyif vereceğe benziyor.

Sizleri daha fazla sıkmadan, resimlerden yola çıkarak yaptığımız kıyafet analizlerine gelelim.

Mira Beylice

Dizinin en şık bayanı olarak gösterilen Mira, 14. bölümde pembe atkısı ile kendisine tatlı bir görünüm katmış. Dizi başladığından beri hiçbir zaman giyim tarzı olarak çok gösterişi sevmeyen Mira, bu bölümde de rahat bir giyim tarzını tercih etmiş durumda. Sade saçları ve zarif görünümü ile yine beğenimizi alan Mira Beylice, bu şekilde devam ederse dizinin diğer bayanları ile arasındaki beğeni farkını açacağa benziyor.

Eylül Buluter

Mira’nın en samimi dostu olan Eylül Buluter, bu bölüm karşımıza yeşil kaşe kabanı ile çıkıyor. Ayrıca okulda geçen bir sahnede giymiş olduğu kazak ve tayt ile de Mert’in ne denli doğru bir tercih yaptığını kanıtlar nitelikte güzelliğini yansıtıyor. Kırmızı aşkından bu bölüm vazgeçmiş gibi görünen Eylül, haftanın güzel giyinenleri arasında hiç şüphesiz yerini alacaktır.

Sedef Kaya

Mert’in teyzesi olarak diziye giren ve girdiği ilk bölümden itibaren neşeli ve yaramaz tavırları ile beğeniyi üzerine çeken Sedef teyze, her geçen gün sempatikliğini kaybederek biraz daha antipatik olmaya başlıyor. Özellikle Mira’nın babası Faruk Beylice olan ilişkisi yüzünden son 2-3 bölümdür sıkıntılı anlar yaşayan Sedef Kaya, bu bölüm karşımıza sade bir kıyafet seçimi ile çıkıyor. Önceki bölümlerde giydiği abartılı kıyafetlerden uzak bir görünüm sergileyen Sedef, bu bölüm biraz durulmuşa benziyor.

Yaman Koper

Mira ile yaşadığı aşk yüzünden kendine biraz daha çeki düzen veren Yaman, tarzını gitgide geliştirmeye başladı. Başlarda dizideki rolü gereği birkaç bölüm aynı kıyafetler ile karşımıza gelen Yaman, son 2-3 bölümdür hayli toparlanmış durumda. 14. Bölümde karşımıza hoş bir şapka ve deri montu ile çıkıyor. Siyah pantolonundan yine vazgeçemeyen Yaman, bu hafta da genç kızların büyük beğenisini çekeceğe benziyor.

Mert Serez

Dizinin sempatiklik abidesi Mert, bu bölüm karşımıza her zamanki gibi tatlı bir kıyafet seçimi ile geliyor. Tatlı şapkası ve genç işi kıyafet kombini ile gerek dizideki gerekse televizyon başındaki genç kızların hayli dikkatini çekiyor. Mert’e tavsiyemiz tarzını hiç bozmaması ve bu çizgide devam etmesidir. Zaten gördüğümüz kadarıyla Eylül’le de güzel bir ilişkinin temelleri atılıyor gibi duruyor!

Medcezir’in 14. bölümünde özel olarak kıyafetlerini incelediğimiz karakterler bunlardır. Eğer kıyafetlerin markasını merak edenler olursa yorum kısmından yazabilir, Mavibayan.com ekibinden veyahut diğer okurlarımızdan mutlaka cevap verenler olacaktır. Bir daha ki bölümde görüşmek üzere! 

Medcezir Kıyafetleri (14. Bölüm) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. serhat dedi ki:

  mertin gömleğinin markasi ne almayi düşünüyorumda

  1. Mavi dedi ki:

   Şuan için elimizde bir bilgi yok lakin araştırmaya başladık, kısa zaman içinde yazacağız.

 2. Neslihan dedi ki:

  19.bölüm kıyafetleri hangi marka merak ediyor musunuz? işte merak edenler için Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz