Medcezir Berkin Elvan'ı Unutmadı! | Mavibayan.com

Medcezir Berkin Elvan’ı Unutmadı!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.010 kez görüntülendi

Sevilen dizi Medcezir bu hafta 26. bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da heyecan dolu bir bölüm ile izleyicisinin büyük bir beğenisini alan Medcezir, bölüm içerisinde yer alan bir sahne ile de dikkatleri üzerine çekti! Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz 15 yaşındaki Berkin Elvan, ülkemizde büyük bir üzüntüye sebep olmuş ve çoğu insanı derinden etkilemişti. Vefatının ardından pek çok ünlü yayınladıkları mesajlar ile üzüntülerini dile getirirken aynı zamanda bazı televizyon programları da Berkin hakkında yayınlar yapmıştı. Bu haftaki bölümü ile Medcezir’de Berkin’i unutmayanlar kervanına katılmış oldu!

14.03.2014 tarihinde yayınlanan Medcezir dizisinin 26. bölümünde yer alan bir sahnede, dizi karakteri Selim Serez durduk yere arabasından iniyor ve elinde ekmek olan bir çocuğa “Kenardan git aslan parçası. Ne çıkacağı belli olmaz! Yolun ortasından yürüme, tehlikeli.” diyor. Her ne kadar herkes tarafından fark edilmemiş olsa da dikkatli izleyiciler göndermeyi hemen kavradı ve gerek Twitter gerekse diğer sosyal ağlar üzerinden Medcezir ekibine teşekkürle karışık tebrik mesajları yağdırdılar.

Bunun yanı sıra dizinin bitiminin hemen ardından siyah bir arka plan üzerine beyaz tonda yazılmış olan not da gerçekten takdire şayan bir düşüncenin ürünüydü. Gerek bölümün güzelliği ile gerekse bölümün içerisinde yer alan gönderme ve sondaki mesaj ile bu hafta Medcezir dizisi bizden tam not almayı başardı. Başta Ece Yörenç olmak üzere tüm Medcezir ekibini kutluyor, nice güzel bölümlere diyoruz.

Sondaki Not

Medcezir Dizi Sonu Yazı

Medcezir Berkin Elvan’ı Unutmadı! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz