Mart 2014 Çocuk Etkinlikleri | Mavibayan.com

Mart 2014 Çocuk Etkinlikleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.192 kez görüntülendi

Mart 2014 Çocuk Etkinlikleri

Merhaba bayanlar! Bu yazımız küçük çocuğu olan bayanlar için. Çocuklar sürekli bir uğraş içinde olmak isterler. Canları sıkılır, en basit olarak parklarda koşup eğlenmek isterler. Çocuğunuzu mutlu etmek için onu mutlaka park, sinema, tiyatro gibi yerlere götürmelisiniz. Böylece çocuğunuzla daha çok vakit geçirebilirsiniz ve onu mutlu edersiniz. Çünkü çocuklar kendileriyle ilgilenildiği zaman mutlu olurlar. Eğer çocuğunuzu ilgisiz bırakırsanız onu kendinizden uzaklaştırmış olursunuz. Bu da aileniz için çok kötü olur. En kaliteli bir şekilde zaman geçirmek için onu mart ayındaki etkinliklere götürebilirsiniz. Bakalım ne gibi etkinlikler varmış.

Çocuklara Dedektiflik Atölyesi

Dedektiflik Atölyesinde çocuklar  Dedektif Bol Bel’in serüvenlerine ortak oluyor, grup çalışması yardımı ile yaratıcılıklarını, düşünme ve gözlem yapma yeteneklerini geliştiriyorlar. 4-12 yaş grubu için düzenlenen etkinlik Trupm Alışveriş Merkezinde.

Tarih: 1 Mart 2014

Saat: 13.30 – 14.30

Yer: Trump Alışveriş Merkezi D&R Kids

Müzikal: Sinderella

Külkedisinin hikayesini 7’den 70’e herkes bilir. Üvey annesi ve üvey kız kardeşleri tarafından bir hizmetçi gibi çalıştırılan Sinderella, sonunda prensine kavuşur. Masalın canlandırılacağı bu müzikal TİM Fettah Aytaç Salonunda sergilenecek ve tüm yaş gruplarına açık olacak.

Tarih: 1 Mart 2014 – 15 Mart 2014

Saat: 13.00

Yer: Tim Fettah Aytaç Salonu

Bilet: 22.50 TL

Rahmi M. Koç Müzesi Çocuk Atölyeleri

Rahmi M. Koç Müzesinde sergilenen Fenerbahçe Vapurunun 2. Mevki Salonunda yer alan Hafta Sonu Eğitim Atölyesinde 4-14 yaş arası çocuklar ile her hafta farklı bir atölye çalışması yapılıyor. Bu atölyeler tasarım, mutfak, boyama, sinema, matematik enerji, denizcilik, astronomi, heykel, kukla, drama gibi atölyeye katılan çocuklara yaş gruplarına göre yeni arkadaşlar edinerek iletişim ve sosyal becerilerini geliştirebilme olanağının yanı sıra, yaşayarak öğrenebilme imkanı sunuyor.

Tarih: 1-29 Mart 2014

Yer: Rahmi M. Koç Müzesi Fenerbahçe Vapuru

Bilet: 34 TL

Mart 2014 Çocuk Etkinlikleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz