Makyajda 4 Yeni Kural | Mavibayan.com

Makyajda 4 Yeni Kural
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
641 kez görüntülendi

Makyajda 4 Yeni Kural

Merhaba hanımlar! Her zaman güzel görünmek çok önemlidir. Yapılan makyajlar, cildin pürüzsüz olması gibi birçok faktör güzellikte önemlidir. Bayanlar her zaman güzel görünmek ister. Şimdi size güzel görünmenizde yardımcı olarak güzellik kurallarını vereceğiz. Kuralları dikkate alın ve güzelliğinizi ortaya çıkarın. Eski kuralların yerini yenileri aldı. Şimdi gelelim o kurallara. Mavibayan.com ekibi olarak sizlere sunmaktan keyif aldığımız yazılarda bir tanesidir! Okuyun ve modaya ayak uydurun.

Eski kural: Yanaklarınıza pembeden başka allık sürmeyin.

Yeni kural: Şeftali tonlarını yeri ve zamanına göre cömertçe kullanın.

Önceden kimse şeftali tonlarında allık sürmezdi. Fakat son yıllarda ünlü makyaj markalarının koleksiyonlarında yer alan şeftali tonları günlük makyajda güzel görünüm için harika bir alternatif oluşturuyor. Yumuşak bir gülümseme oluşan bu allıklar bronz tenle de kusursuz bir uyum yakalıyor. Yalnız şeftali tonlarını kullanırken allığın pembe desteği olduğundan emin olun. Yoksa bir anda turuncu yanaklara sahip olabilirsiniz.

Eski kural: Sabahları yüzünüzü temizlemenize gerek yok.

Yeni kural: Kesinlikle var!

Uzun zamandır bilinen cildi 24 saatte bir temizleme kuralı artık yok. Zannettiğimiz gibi geceden yüzümüzü temizleyince sabah yüzümüz tertemiz kalkmıyoruz. Ama unutmayın ki siz uyurken mikroplar uyumuyor. Sabah kalktığınızda jel ya da tonikle cildinizi temizleyin, farkı hissedeceksiniz. Unutmayın bazı sabahlar cildinizi temizlememek önemli değil, önemli olan devamlılık.

Eski kural: Kirpik maşası kullanmak büyük bir zaman kaybı.

Yeni kural: Kirpik maşası kullanmaya değer!

Yaşımız ilerledikçe kirpikler kıvrımını kaybeder. Bu nedenle rimel sürmeden önce kirpik maşası kullanarak kirpiklerinizi daha güzel hale getirin. Ardından rimel sürdüğünüz zaman daha güzel göründüğünü fark edeceksiniz.

Eski kural: Fondöten için fırça kullanmayın parmaklarınızı kullanın.

Yeni kural: Hem fırça hem parmaklarınızı kullanmak sizi daha iyi sonuçlara götürecek.

Parmak uçlarındaki sıcaklık ve yağlar fondötenin daha doğal görünmesini sağlar. Ancak fırçalar fondöteni parmaklardan daha iyi bir şekilde tutar ve daha ince bir tabakaya ulaşmanızı sağlar. Ayrıca fırça sayesinde fondöteni eşit bir şekilde dağıtabilirsiniz.

Makyajda 4 Yeni Kural Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz