Küçük Kalçalar için İpuçları | Mavibayan.com

Küçük Kalçalar için İpuçları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.753 kez görüntülendi

Küçük Kalçalar için İpuçları

Merhabalar sevgili okurlarımız! Her ne kadar son zamanlarda ince bele büyük kalça moda olsa da bayanların birçoğunda güzel gözükmediği su götürmez bir gerçektir. Hele hele yediğiniz besinleri kalça bölümünüzde biriktiren biriyseniz, isteyeceğiniz son şey büyük kalçalar olmalıdır. Biz de Mavibayan.com ekibi olarak bu yazımızda, küçük kalçayı daha çok seven ve tercih eden bayanlara bazı ipuçları verecek ve detaylıca bilgilendireceğiz. Bizce artık “yemeğin salçalısı kadının kalçalısı” sözünü tarihe gömmenin vakti, geldi de geçiyor bile!

Ufak Değişiklikler Yapın

Küçük ve sıkı kalçalara ulaşmanın kısa yollu bir sihri tabii ki bulunmamakta. Eğer en kısa sürede istediğiniz kalçalara ulaşmak istiyorsanız, bunun mucizevi gücü sizin içinizde yatmakta! Sadece sağlıklı beslenmeye özen gösterip, hayatınızdaki bu ufak değişiklik sayesinde uzun vadede harika sonuçlar alabilirsiniz.

Gerçekleri Asla Unutmayın!

Bu maceraya başlarken unutmamanız gereken öncelikli şey; popo bölgesinde bulunan yağların en zor yağlar olduğudur. Asla pes etmeyin!

Etkili Kalça Eritme Yöntemleri

  • Bol bol su için. Hayalinizdeki minicik poponuzu gözünüzün önüne getirin ve sıvı tüketimini artırmak adına kendinizi motive edin.
  • Mümkünse bir diyetisyene başvurun. Buna gerek görmüyorsanız sağlıklı beslenmeye özen gösterin.
  • Yürüyen merdivenleri ve kısa mesafelerde araç kullanmayı aklınızdan çıkarın. Yürüyün koşun ve merdiven çıkın.
  • İmkanınız varsa bisiklet kullanın.
  • Boş olduğunuzda kalça kaslarınızı kasıp gevşetin. Bu boş boş durduğunuzda bile kalçalarınızın çalışmasını sağlayacaktır.
  • Soğuk su ile şok yapın.
  • Masajın zayıflatıcı bir etkisi bilimsel olarak kanıtlanamamış olsa bile kan dolaşımını hızlandırdığı bir gerçek. Bacaklarınıza ve kalçanıza masaj yapın.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz