Kot Ceket Modası | Mavibayan.com

Kot Ceket Modası
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.652 kez görüntülendi

Kot Ceket Modası

Merhaba hanımlar! Bahar aylarında hava genel olarak gayet sıcak oluyor, bu sıcakta kaban, mont giymek tabi ki sizi sıkar. Ama sürekli değişen havalar nedeniyle aniden üşümeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden dışarı çıkarken üstünüze mutlaka bir şey almalısınız. Böyle zamanlarda imdadınıza koşan en iyi kıyafet kot cekettir. Kot ceket her kombine uyum sağlayan sayılı parçalardan biridir, üstelik kot ceketlerin modası geçmiyor. Her sezon markaların koleksiyonlarında en az bir model kot cekete rastlayabiliriz. Kot ceketler tam anlamıyla kurtarıcı parçalardan. En güzel özelliği ise dediğimiz gibi her kombine uyum sağlamasıdır.

Bahar aylarında ve yazın bayanların giymekten vazgeçemediği parçalardan biri mini elbiselerdir. Cıvıl cıvıl, rengarenk mini elbiselerinizle kot ceketler oldukça uyumlu bir kombin yaratacaktır. Mini elbiselerle birlikte giydiğiniz bir ayakkabı ve ayakkabıyla uyumlu bir çanta harika görünmenizi sağlayacaktır.

Mini elbiselerin yanında maksi etek ve elbiselerde bayanların vazgeçilmezidir. Maksi etek ve elbiselerinizle birlikte kot ceket giydiğinizde harika bir görüntü sergileyeceksiniz. Kot ceket ve elbiselerinizin görünümünü aksesuarlar ile tamamlamayı unutmayın.

Kumaş pantolonlar kot ceketlerle kullanmak için idealdir. Aynı zamanda kalem, dantelli, şifon ve pileli eteklerinizle birlikte kot ceket giyebilirsiniz. Kot ceketler sadece kumaş pantolonların yanı sıra jean pantolonlar ile de kot ceketler çok uyumlu bir kombin oluşturur. Bahar aylarında genelde jean pantolon ve denim gömlek kombini tercih etsek bile aslında kot ceketle de bu trendi yakalayabiliriz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz