Kıyafetlerde Baklava Dilimi Modası | Mavibayan.com

Kıyafetlerde Baklava Desen Modası
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
732 kez görüntülendi

Kıyafetlerde Baklava Desen Modası
Sponsor Bağlantılar

Merhabalar sevgili okurlarımız ve çok saygıdeğer ziyaretçi dostlarımız! 2014 yılının modasıyla ilgili yazdığımız pek çok yazıda, bir eskiye dönüş olduğunu fark ettiğimizi dile getirdik. Yaptığımız son araştırmalar, bu düşüncemizin ne denli doğru olabileceğini bizlere gösterdi. Moda alanında yapmış olduğumuz her araştırmada, bir eskiye yakınlık, eskiye hasret görmekteyiz. En basitinden bu yazımızda da 2014’e damga vurması muhtemel modellerden bir tanesi olan baklava dilimini tanıtacak, sizleri bu yönde bilgilendireceğiz. Lakin baklava dilimi modeli zaten aşina olduğunuz, 80’li ve 90’lı yıllarda fazlasıyla modaya damgasını vurmuş bir modeldir. Mavibayan.com ekibi olarak zevkle incelediğimiz baklava dilimi modasını sizlere sunmaktan hayli memnunuz!

Sponsor Bağlantılar

Baklava Dilimi modası, 2014 yılıyla birlikte özellikle U.S. POLO markasının aracılığı ile tekrar hayatımıza girdi. U.S. Polo, çıkardığı yeni ürünlerinde sıkça baklava diliminden faydalandı haliyle böylesine popüler bir markanın yardımıyla moda olarak hayatımıza geri döndü.

U.S. Polo baklava dilimi trikoları, rengarenk V yaka kazakları, bir gelenek haline gelen geniş çizgili t-shirtleri ile şıklık ve rahatlıktan vazgeçmeyen erkeklerin vazgeçilmezleri haline geliyor. Özellikle sevgililer gününün yaklaştığı bugünlerde, sevgilisine güzel bir hediye almak isteyen bayanlar, bu modellerden fazlasıyla yararlanabilir.

Diğer markalarda, baklava dilimi modasına ayak uydurur mu bilinmez ama bu sene adından fazlasıyla bahsettirecek bir model olduğu kesin. Bugüne dek baklava dilimini beğenmeyen biriyseniz dahi incelemenizde bir fayda var deriz!

Kıyafetlerde Baklava Desen Modası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz