Kışın Stil Sahibi Olun | Mavibayan.com

Kışın Stil Sahibi Olun
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
881 kez görüntülendi

Kışın Stil Sahibi Olun

Merhaba bayanlar! Kış aylarında havalar soğuk olduğu için birçok parçayı beraber kullanarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Stil sahibi olmak için çok iyi bir fırsat olan kış aylarından sizde mutlaka yararlanın. Modayı mutlaka takip edin ve size ne yakışıyorsa onu giymeye de çok dikkat edin. Moda olsa bile size yakışmayan bir parçayı giymeniz kötü bir görüntüye neden olacaktır. Bu nedenle dediğimiz gibi her zaman kendinize yakışanı giyin.

Etekten Vazgeçmeyin

Bayanların hemen hemen hepsi bütün bir kışı kalın pantolonlarla geçirir. Havalar soğuk olduğu için etekten uzak dururlar. Sizin bunu yapmanıza gerek yok. Etrafta bu kadar harika etekler varken onlara nasıl hayır diyebilirsiniz ? Birkaç etek alın ve onları sweatshirtlerle giyin. Tabi havalar soğuk olduğundan dolayı eteğinizin altına kalın bir çorap ve uzun bir çizme giyin. Oldukça şık görüneceksiniz.

Dar Pantolon ve Dökümlü Kazak

Ne olursa olsun ben kışın etek giymem diyorsanız dar pantolonlar sizin vazgeçilmeziniz olacak. Koyu lacivert ya da siyah pantolonlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pantolonunuzun üstüne dökümlü, bol bir kazak giyin. Eğer isterseniz kazağın içine gömlekte giyebilirsiniz, kazak ve gömlek oldukça hoş bir ikili. Bu görünüm kombin sayesinde olduğunuzdan daha zayıf görüneceksiniz. Kıyafetinizi botlarla ve onlara uygun bir çantayla tamamlayabilirsiniz.

Metalik Kazaklar ve Uzun Eldivenler

Metalik iplerle örülmüş kazaklar bu sezonun gözdesi oldu. Metalik kazakları şık pantolonlar ile kullanabilirsiniz. Takılar kullanarak görünümünüzü daha da güzelleştirin. Bu stili çok seveceksiniz ve dışarı çıkarken mutlaka uzun eldivenlerinizi yanınıza alın.

Kışın Stil Sahibi Olun Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz