Kenan Erçetingöz Medcezir'e Konuk Oluyor! | Mavibayan.com

Kenan Erçetingöz Medcezir’e Konuk Oluyor!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.143 kez görüntülendi

Kenan Erçetingöz Medcezir’e Konuk Oluyor!

Merhabalar hanımlar! Kenan Erçetingöz’ün Star TV’de yayınlanmakta olan programı “Kenan Erçetingöz ile Yüz Yüze” bu hafta, son zamanların popüler dizisi Medcezir’e konuk oluyor! Bilindiği üzere Star TV’nin bu sezon yayınlanmaya başlanan, en popüler dizisi haline gelen Medcezir, her geçen hafta reyting bazında başarılarına başarı ekleyerek yoluna devam etmekte. Baş rollerinde Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez gibi yeni ve yetenekli isimlerin yer aldığı dizi, özellikle gençler tarafından fazlasıyla beğenilmekte.

Bu kadar başarılı bir şekilde yoluna devam ederken, televizyon programlarının konuk olarak çağırması veya ziyaret etmesi de pek şaşırılacak bir şey değil haliyle. Programın daha önceki bölümleri hayli ilgi görürken, Medcezir bölümü görecek mi hep birlikte göreceğiz. Lakin şunu belirtmekte fayda var ki; programın bu bölümü için yayınlanan fragman gerçekten ilgi çekici ve tatlı olmuş. Taner Ölmez’in yani dizideki adı ile Mert’in, programda da rolü üzerine yapıştırması, Çağatay Ulusoy’un Yaman karakterini oynar gibi cevap vermesi falan hayli hoş şeyler. Eminim ki diziyi izleyen herkesin fazlasıyla dikkatini çekecek bir program olacaktır.

Kenan Erçetingöz Medcezir izlemek isteyenler 19 Ocak Pazar Günü saatler 15.00’ı gösterirken Star TV’nin başına geçsinler! Ve özellikle altını çizmek istediğimiz bir nokta var; sanırım yalnızca Serez ailesine konuk olunacak yani dizideki diğer oyuncular olaya dahil olmayacak (Mira hanımefendi hariç).

Tanıtım Videosu

Kenan Erçetingöz Medcezir’e Konuk Oluyor! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz