Kalem Etekler | Mavibayan.com

Kalem Etekler
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
842 kez görüntülendi

Kalem Etekler

Merhaba hanımlar! Mavibayan.com ekibi olarak sizler için modayı takip etmeye devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki son zamanlarda moda olan en güzel parçalardan biridir kalem etekler. Klasik bir parça olmasına rağmen birkaç sezondur karşımıza çıkan feminen giysilerden. Bütün etek modelleri içerisinde harika bir şıklık sağlayan en zarif etek modelidir. Bayanlar genelde kalem eteği iş kıyafeti olarak kullanırlar ve ofis ortamında harika bir görüntülerinin olmasını sağlarlar. Desenli ve düz birçok modeli olan kalem etekler oldukça hoş stillerde karşımıza çıkıyor ve yeni sezonda da severek tercih edebileceğiniz oldukça modern ve şık etekler arasında yerini alıyor. Şık ve feminen bir görünüm kazanmak istiyorsanız sizde mutlaka kalem etek kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Kalem etekleriniz peplum ceketler ya da şifon bluzlar ile kullanmanız sizin için oldukça şık ve güzel bir seçenek olacaktır. Eğer fazla kilodan ya da fazla zayıf olmaktan şikayetçi iseniz kalem etekleri peplum ceketlerle kullanmaktan hiç çekinmeyin. Eğer kalem etekle peplum bir üst kullanacaksanız vücudunuz nasıl olursa olsun dert etmenize gerek yok. Peplum üstler, sizin klasik bir kum saati görüntüsüne sahip olmanızı sağlayacaktır. Böylece vücut hatlarınız daha düzgün görünür.

Kalem etekleri kullanırken unutmamanız gereken en önemli nokta ise topuklu ayakkabı kullanmanızdır. Babet ve babet tarzında topuksuz ayakkabılarla giyilmesi, kalem eteğin doğasına aykırı bir görüntü oluşmasına neden olur. Kalem etek feminenliğin baskın olduğu bir parça olduğu için sizde bu görüntüyü tamamlamak için mutlaka topuklu ayakkabı kullanmalısınız.

Kalem Etekler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz