Jean Kullanırken Bunlara Dikkat Edin! | Mavibayan.com

Jean Kullanırken Bunlara Dikkat Edin!
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
914 kez görüntülendi

Jean Kullanırken Bunlara Dikkat Edin!

Merhaba hanımlar! Tişört, sweatshirt, kazak, gömlek ceket yani kısacası her şey ile beraber kullanılabilir jeanler. Renk renk, model model farklılık gösteren jeanler oldukça şık ve en önemlisi de çok rahattır. Etek, elbise gibi kıyafetlere göre çok daha rahat olan jeanleri birçok bayan kullanılıyor. Kilolu ya da zayıf fark etmeden bütün bayanların rahatça kullandığı bu jeanleri alırken dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Kötü jean seçimi her şekilde rahat olsa bile kötü bir görüntüye neden olabilir. Kendinize yakışan bütün kıyafetlerinizle rahatça kullanabileceğiniz jeanleri alırken çok dikkat etmelisiniz. Eğer bu konuda fazla bilgiye sahip değilseniz jeanler konusunda uzman olan birinden yardım alabilirsiniz.

Her çeşit parçayla kullanılan jeanleri günlük kullanıyorsanız, klasik kesimleri seçmelisiniz. Bacak boyunuzun uzun görünmesini istiyorsanız uzun paçalı ve dar kesimli modelleri tercih etmelisiniz. Jeanlerin renkleri çok önemlidir. Koyu renk olan jeanler her zaman daha havalı ve güzel bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Eğer açık renk tercih edecekseniz bile en koyu tonunu alın çünkü her yıkamada rengi biraz daha açılacaktır. Bol kesimli jeanleri tercih etmeyin. Bu tarz jeanler kişiyi olduğundan daha şişman gösterir. Düşük belli bir jean giyecekseniz iç çamaşırınız da düşük belli olmalıdır.

Çok severek aldığınız ve her zaman kullanmak istediğiniz bir jeaniniz varsa temizliğine dikkat etmelisiniz. Kuru temizleme sayesinde ilk günkü gibi kalmalarını sağlayabilirsiniz.

Jean Kullanırken Bunlara Dikkat Edin! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz