İyi Anlaşan Burçlar | Mavibayan.com

İyi Anlaşan Burçlar
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.514 kez görüntülendi

İyi Anlaşan Burçlar

Merhaba hanımlar! Bugün size biraz astroloji kategorimize ait olan bir konudan bahsedeceğiz. En çok merak edilen konulardan biridir burçların uyumu. Bende meraklarınızı biraz olsun gidermek için size bu konular hakkında bilgi vereceğiz. Kişiler arkadaşlarıyla, sevgilileriyle olan burç uyumunu genelde araştırır ki özellikle bayanlar, bu konuya hayli ilgilidir. Her yerde bu konuyla ilgili farklı bilgiler var. Biz de Mavibayan.com ekibi olarak sizin doğru bilgilere ulaşmanız için bu konuyu detaylı bir şekilde araştırdık. Eğer sizde astroloji düşkünü iseniz ve sevdiklerinizle uyumunuzu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Koç burcunun aslan ve yay burcuyla arası çok iyidir. Boğa, ikizler, kova ve balıkla ise yay ve aslan kadar olmasa da arası iyidir. Bu bilgiden anlayabiliriz ki koç burcu genelde herkesle iyi anlaşıyor. Boğa burcunun başak ve oğlakla arası çok iyidir. İkizler, yengeç, balık ve koçla ise iyi anlaşır. İkizler burcunun ise terazi, kova, yengeç, aslan, koç ve boğa burcuyla arası gayet iyidir. Yengeç burcu en iyi akrep ve balık burcuyla anlaşır. Bu iki burç kadar olmasa da yengeç burcuysanız aslan, başak, boğa ve ikizler burçlarıyla gayet iyi anlaşabilirsiniz. Aslan burcunun yay, koç, başak, terazi, ikizler ve yengeç ile çok iyi anlaşabilir. Başak burcu ise boğa, oğlak, ikizler, yengeç, balık ve koç burçlarıyla iyi anlaşır. Terazi burcunun boğa, başak, kova, balık, akrep ve yay burçları ile arası iyidir. Akrep burcunun ise balık, yengeç, yay, oğlak, başak ve terazi ile arası çok iyidir. Yay burcu ise koç, aslan, oğlak, kova, terazi ve akrep ile iyi anlaşır. Oğlak burcu boğa, başak, kova, balık, akrep, yay ile çok iyi anlaşır. Kova burcu ise ikizler, terazi, yay, oğlak, balık ve koç ile iyi anlaşır. Son olarak balık burcu ise yengeç, akrep ile çok iyi; oğlak, kova, koç ve boğa ile iyi anlaşır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar VEDAT dedi ki:

    Sürekli iyi anlaşan kardeşleri samimi bulmuyorum. Kardeşlik, önce kedi köpek gibi kavga edip sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etmektir. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

  2. Avatar Ela. dedi ki:

    Herkesle iyi anlasan insana sir verilmez. Ayrıca yazı mükemmel kaliteli bir yazı, tüm ekip olarak ellerinize sağlık.

Yorum Yaz