İstanbul'daki En Ünlü Sosyete Pazarları ve Adresleri | Mavibayan.com

İstanbul’daki En Ünlü Sosyete Pazarları ve Adresleri
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
3.290 kez görüntülendi

İstanbul’daki En Ünlü Sosyete Pazarları ve Adresleri

Merhaba bayanlar! Sosyete pazarları herkesin ilgisini çeker. Birçok bayan, ev eşyalarını, çocuklarının okul kıyafetlerini, evlenme çağındaki kızlarının çeyizlerini sosyete pazarlarından çok uygun fiyatlara alıyor. Ev eşyası ve giyim konusunda çeşitli markaların en uygun fiyatlarının bulunduğu sosyete pazarları İstanbul’da çok büyük bir ilgi görüyor. Hemen hemen herkes sosyete pazarlarından alışveriş yapmayı seviyor, bu kadar büyük ilgi sosyete pazarlarını bayanların alışverişlerini yaptığı büyük bir merkez haline getirdi. Hatta birçok bayan sosyete pazarlarının ününü diğer şehirlerden duyuyor ve çoğu kişi İstanbul’a geldiğinde sosyete pazarlarına gitmeden geri dönmüyor. Mavibayan.com ekibi olarak sizin için İstanbul Sosyete Pazarlarının hangi tarihlerde nerelerde kurulduğunu araştırdık. Herkesin bütçesine uyacak, istediklerini bulacak sosyete pazarlarında keyifli alışverişler dileriz!

Çarşamba Pazarı, Çarşamba günleri İstanbul Yeşilköy’de kuruluyor. Çarşamba pazarı, her kesimden müşteriye hitap ediyor. Kış mevsimlerinde pazarın üstü kapatılıyor ve  yağmurdan, soğuktan koruyacak kapalı bir pazar yeri özelliğine sahip. Pazar alışverişinizi yaparken birçok ünlü ismi görme şansını yakalayabilirsiniz.

Pazartürk Pazarı ise salı ve cumartesi günleri Bahçeşehir’de kuruluyor. Diğer pazarlar gibi en uygun fiyatları, çeşitli giyim ve ev eşyalarını burada bulabilirsiniz.

Beşiktaş Pazarı, cumartesi günleri Ihlamur Kasrı’nın karşı tarafında kuruluyor. En kaliteli ve birbirinden şık bir sürü kıyafeti cumartesi gezmesine çıktığınızda bu pazardan alabilirsiniz.

Erenköy Pazarı, perşembe günleri Anadolu Yakasında kuruluyor. Aradığınız ürünleri perşembe günleri bu pazarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Cumartesi Pazarı, cumartesi günleri Bakırköy Metrosu yanında kuruluyor. Aklınıza ne gelirse Cumartesi Pazarında bulabilirsiniz, üstelik en uygun fiyata.

Bostancı Pazarı, Şenesenevler’de kuruluyor. Bilinen en eski pazarlardan biridir. Bostancı Sosyete Pazarı, hem çok merkez bir yerde, ulaşımı kolay hemde çok uygun fiyatlara alışveriş yapabileceğiniz bir ortamdır.

İstanbul’da, Anadolu Yakasında bulunan bayanların kolaylıkla gidebileceği Çubuklu Pazarı ve Beykoz Sosyete Pazarı kuruluyor.

Şişli Pazarı ise Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri kuruluyor. Üstelik antikadan, organik ürünlere kadar birçok seçeneği barındırıyor.

İstanbul’daki En Ünlü Sosyete Pazarları ve Adresleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz