Hollywood'un Bekarları | Mavibayan.com

Hollywood’un Bekarları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.660 kez görüntülendi

Hollywood’un Bekarları

Merhaba bayanlar! Filmlerde, dizilerde gördüğünüz, şarkılarını dinlediğiniz ünlülerden bazıları evli, bazılarının sevgilisi var, bazıları ise bekar. Bazen insanlar hayal kurar. Beğendikleri ünlü bekar olunca mutlu olurlar. Sevgilileri olduğunda ise o sevgiliye karşı kin beslerler. Tabi ki bu durum oldukça saçmadır, çünkü çok büyük bir mucize olmadığı sürece filmlerde izlenen ünlüler sadece bir hayal olarak kalır. Bu nedenle böyle düşünen insanlar gibi olmayın. Böyle biri değilseniz bile Hollywood’un en yakışıklı ya da güzel olan bekarları merak edebilirsiniz. İşte Hollywood’un bekarları.

George Clooney

52 yaşında olan George Clooney, yaşını hiç belli etmeyen, oldukça karizmatik bir bekar. Anlaşılan George Clooney kendisine en uygun olanın bekarlık olduğuna karar vermiş. Sevgilisi Stacy Kiebler’dan geçtiğimiz yıl ayrılan George’u şanslı bir kadın mutlaka havada kapacaktır.

Cameron Diaz

Yaşını belli etmeyen ünlüler arasında olan Cameron Diaz tam 41 yaşında. Oldukça güzel bir bayan olan Cameron Diaz bekar yaşamaktan çok mutlu  olduğunu söylüyor.

Emma Watson

Harry Potter’ın Hermonie’si olarak tanıdığımız 23 yaşındaki Emma Watson son zamanlarda aşk hayatı çok konuşulan ünlülerden.

Katie Holmes

Oldukça genç ve güzel bir bayan olan Katie Holmes Hollywood’un bekar ünlülerinden. Tom Cruise’u hayatından çıkaran Holmes’un artık yeni bir aşk bulmasının zamanı geldi.

Britney Spears

Şarkılarıyla ve her yaptığıyla oldukça çok konuşulan Britney Spears 32 yaşında. İki çocuk annesi olan bu genç bayan 2013’te tamamen işiyle ilgilendi. Bizce şimdi onun için aşk zamanı.

Miranda Kerr

Miranda Kerr, Orlando Bloom ile geçtiğimiz yılın sonunda dostça ayrıldı. Victoria’s Secret mankeni olan güzel bayanın önümüzdeki günlerde birçok talibi olacağı kesin.

Kristin Stewart

Twilight serisinin Bella’sı olan Kristin Stewart, partneri Robert Pattinson ile yollarını ayırdı. Önümüzdeki aylarda sorunsuz bir aşk hayatı olmasını diliyoruz.

Benedict Cumberbatch

Sherlock dizisinin yıldızı olan Benedict Cumberbatch dünyadaki bütün Sherlock sevenleri her seferinde kendisine hayran bırakıyor. Benedict bekar olmasına rağmen sevgili bulmakta zorlanmıyordur.

Robert Pattinson

27 yaşındaki Robert Pattinson hayatına yalnız bir şekilde devam ediyor. Adı birçok kadınla anılmasına rağmen henüz onu kendisine bağlayacak bir kadın çıkmadı.

Hollywood’un Bekarları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz