Hollywood'dan Güzellik Sırları | Mavibayan.com

Hollywood’dan Güzellik Sırları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
1.000 kez görüntülendi

Hollywood’dan Güzellik Sırları

Merhaba bayanlar! İşte Hollywood’dan güzellik sırları.

Takma Kirpikler

Uzun kirpikler, anında tüm yüz ifadesini değiştirebilir, güzelleştirebilir. Böyle bir şekilde güzelliği etkileyen takma kirpikleri tabi ki Hollywood’da gözden kaçırmıyor ve birçok ünlü takma kirpikler yardımı ile güzelleşiyor. Önemli olan kaliteli bir takma kirpik kullanmanızdır. Takma kirpiklerin 2-3 günlük ve 4-5 haftalık gibi çeşitleri bulunuyor. Hollywood’da ise takma kirpikleri en çok seven ünlü Leighton Meester.

Nemlendirme

Demi Moore yaşından oldukça genç ve güzel görünen rden biridir. Demi Moore en büyük güzellik sırrının nemlendirmek olarak açıklamış. Bütün bayanların uzun yorucu bir günden sonra eve geldiğinde yüzünü temizleyip ardından cildine uygun ve cilde zarar vermeyen kaliteli bir krem yardımıyla nemlendirmesi gerekir.

Yoga

Rahatlatıcı bir spor olan yoga Hollywood’un güzellik sırlarından bir diğeri. Yogayı düzenli olarak haftada 5 gün yapan ünlü ise Jennifer Aniston. Jennifer Aniston fit vücudunu yogaya borçluymuş.

Parfüm

Salma Hayek güzellik sırrını parfüm olarak açıklamış. Parfüm güzel kokmayı sağlar ve güzel kokmak herkese kendini güzel hissettirir. Bu nedenle parfüm kokusu güzellikle bağdaşıyor. Zaten güzel görünmenin en büyük sırrı da güzel hissetmek olduğundan dolayı parfüm sıkmak güzellik için önemli bir faktördür.

Doğal Saç Rengi

Doğallık, güzelliğin temel kuralıdır. Doğal olan pek çok kişi oldukça güzeldir. Makyajla, estetikle gelen güzellikten ise doğal güzellik her zaman daha iyidir. Naomi Watts annesinin tavsiyesine uyup saçını boyatmayan kişiler arasında.

Uyku

En kolay, en masrafsız ve en keyifli güzellik sırlarından biri uykudur. Uyku güzelliğin yapı taşıdır, yeterli ve kaliteli uyku güzelliği de beraberinde getirir.

Hollywood’dan Güzellik Sırları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz