Hızlı Kilo Vermenin Yolları | Mavibayan.com

Hızlı Kilo Vermenin Yolları
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
794 kez görüntülendi

Hızlı Kilo Vermenin Yolları

Merhaba bayanlar! Fazla kilolardan kurtulmak istiyorsanız ağır diyetler ve spordan vazgeçin. Hızlı kilo vermek istiyorsanız bu yazıda okuyacağınız şeylere dikkat edin yeter. Düzenli bir şekilde uygularsanız kolay ve basit bir yolla kilo vereceğinizi göreceksiniz. Mavibayan.com ekibi olarak, kurulduğumuz günden bugüne dek kilo vermek isteyen bayanlarını düşünüp, onlar için sürekli alternatifler oluşturmuştuk. Yine bu çizgimizde devam etmekteyiz. Bizi takip etmeye devam edin!

Kalsiyum ve D Vitamini İçerikli Yiyecekler Tüketin

Kalsiyumlu yiyecekler kilo vermeyi hızlandırıyor. Yapılan araştırmalara göre her gün 3 porsiyon süt ve süt ürünleri tüketen kişilerin tüketmeye kişilere göre daha az kilo alıyor ve daha çabuk kilo veriyor. Kilo vermeye yardımcı olan kalsiyum kemiklere de oldukça faydalıdır. D vitamini içeren balık, yumurta, mantar, patates gibi yiyecekleri tüketmek kiloyu koruma açısından oldukça faydalıdır.

Bol Posa Alın

Posalı yiyecekler tüketildiğinde tokluk hissini artıyor. Yemek yerken tokluk hissi oluşunca mide fazla yemek almak istemiyor ve bu yiyecekler kilo vermeye destek oluyor.

Faydalı Yağlardan Destek Alın 

Yağlı besinler tokluk hissini artırıyor. Omega-3 yönünden zengin besinler tüketenlerin tokluk hissi daha fazla oluyor. Ayrıca kilo verme hızlanıyor.

Her gün 2 Litre Su Tüketin

Su yediğimiz yiyeceklerin sindirilmesi için gereklidir, sağlık problemi olmayan ve yaklaşık iki litre su tüketen kişilerin kilo kaybı daha fazladır. Su eklem hareketlerini kolaylaştırdığı için kilo kaybı artar. Ayrıca su fazla ödemin atılmasını sağladığı için kilo kaybını hızlandırır.

Düzenli Yeşil Çay İçin

En çok yeşil çayda bulunan bir çeşit antioksidan madde kilo kaybını hızlandırır ve bayanların en büyük problemi olan karın bölgesindeki yağlanmayı azaltır.

Yemeğe Önce Salata ile Başlayın

Çok az yağ ilave edilmiş salata ile yemeğe başlamak tokluk hissini arttırır, böylece yemekte yenilecek olan yemeklerin miktarı azalır.

Yemeklerinize Baharat Katın

Acı baharatlar metabolizmayı hızlandırdığından dolayı kilo kaybı artar. Her gün bir tatlı kaşığı kadar tüketilen acı biber metabolizmayı %23 artırır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz