Harika Bir Balkon İçin Öneriler

6 yıl önce
3.110 kez görüntülendi

Sponsor Bağlantı Harika Bir Balkon İçin Öneriler

Merhaba bayanlar! Yazın evdeyken serinlemek ya da rahat bir nefes almak için kendimizi balkonlara atarız. Balkonlar evin kesinlikle en güzel yeridir. Küçük, büyük ya da dar, geniş olsun bütün balkonlar güzeldir. Tabi birkaç sandalye olan boş bir balkon kimsenin ilgisini çekmez. Balkonda vakit geçirmeyi keyifli bir hale getirmek için dekorasyonuna dikkat etmelisiniz. Saatlerce oturup sıkılmayacağınız bir balkonunuz olsun istiyorsanız orayı güzel bir hale getirmelisiniz. Evin odaları gibi balkonun dekorasyonu da çok önemlidir, çünkü balkonda evin bir parçasıdır. Hem rahat edebileceğiniz hemde güzel vakit geçirebileceğiniz bir balkon istiyorsanız bu yazıya mutlaka bir göz atın.

  • Cıvıl cıvıl renkler ile her yaz karşılaşıyoruz. Artık yazın vazgeçilmezi oldu diyebiliriz. Kıyafetlerde, aksesuarlarda, ayakkabı ve çantalarda karşımıza çıkıyor. İnsanı neşelendiren, mutlu eden renkleri mutlaka balkonunuzda kullanın. Özellikle pembe, turuncu, mavi tonları gerçekten çok harika olabilir. Böylece balkonunuzda vakit geçirirken içiniz açılır ve sıkılmazsınız. Renkli tonlarla beraber yerde kullanacağınız ahşaplarda ortama sıcak bir hava verir. Böyle tatlı bir balkon insanı dostlarıyla muhabbet etmeye teşvik eder.
  • Eğer dar ve uzun bir balkonunuz varsa hiçbir şey sığdıramamaktan şikayet etmeyin. Büyük eşyaları sığdıramazsınız belki evet ama küçük eşyalarla balkonunuzu güzel bir hale getirebilirsiniz. Mesela hasır bir sandalyenin yanına küçük bir sehpa koyarak balkonunuzu çay keyfi için ideal hale getirebilirsiniz. Balkonda çiçekleri unutmamak gerek. Çiçekler her zaman ortama harika bir hava katarlar.
  • Çok büyük bir balkonunuz varsa mangal keyfi yapabilecek kadar şanslısınız demektir. Böylece arkadaşlarınızı çağırıp bütün gece eğlenebilirsiniz. Böyle bir balkonda açılıp büyüyebilen bir masa kullanmanız daha iyi olacaktır. Böylece masaya ihtiyacınız olmadığında balkonunuzu kocaman bir masayla doldurmamış olursunuz. Eğer dilerseniz yerde oturup keyif yapmanız için büyük minderler alabilirsiniz.
  • Sandalyelerde bir türlü rahat edemiyorsanız balkonlar için sedirler hem rahat hemde oldukça şık bir tercih olur. Özellikle dar balkonlarda L model bir sedirle herkesin rahatlıkla oturup muhabbet edebileceği bir ortam yaratmış olursunuz. Sediri kendi zevkinize göre büyük yastıklarla süsleyebilirsiniz. Tabi çiçekler olmadan olmaz.

Harika Bir Balkon İçin Öneriler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz