Hanna Toumajean Yeni Gelinlik Modelleri | Mavibayan.com

Hanna Toumajean Yeni Gelinlik Modelleri
Sponsor Bağlantı

7 ay önce
370 kez görüntülendi

Hanna Toumajean Yeni Gelinlik Modelleri

Her zaman modern tasarımlara imza atan gelinlik markası olmayı başaran Hanna Toumajean, yeni yılında hazırladığı koleksiyon ile yine ne kadar farklı bir marka olacağını herkese gösterecek. Fuar ve defileler ile tanıtılan, kısa süre içerisinde de tüm gelinlik mağazalarının vitrinlerinde baş köşede yer almaya başlayan Hanna Toumajean son çıkan gelinlik modelleri, kaliteleri ve uygun fiyatları ile bayanların tercihi olacak. İsterseniz Hanna Toumajean yeni gelinlik katalogunda yer alan ve büyük beğeni toplayan prenses gelinlik modelleri ve kabarık gelinlik modellerini tanıyalım.

Hanna Toumajean Trend Prenses Gelinlik Modelleri

Hanna Toumajean  yeni sezon  koleksiyonun baş köşesinde prenses gelinlik modellerine yer vermiş durumda. Sadece fit ve güzel bir vücuda sahip olan gelin adayları tarafından tercih edilebilecek olan prenses gelinlikler, sadece 1500 liradan başlayan fiyatları ile Hanna Toumajean mağazalarında her bayanın en az bir kez deneyeceği gelinlik modelleri arasında yer alacak.

Hanna Toumajean Kabarık Gelinlik Modelleri

Her bayana hitap eden bir gelinlik modeli olan kabarık gelinlik modelleri Hanna Toumajean yeni koleksiyonunda dantel ve taş işlemeler ile süslü bir şekilde karşımıza çıkacak. Sadelikten kurtularak daha dikkat çekici ve modern bir görünüm kazanan Hanna Toumajean  trend  kabarık gelinlik modelleri, ilgi çekici olmak isteyen gelin adayları tarafından tercih edilecek. Hanna Toumajean kabarık gelinlik modellerinin fiyatları ise 2500 liradan başlayacak.

 

Hanna Toumajean Yeni Gelinlik Modelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz