Hakkımızda

2013 yılının soğuk bir Aralık gecesinde, Türkiye’deki bayanlara hitap etme amacıyla sitemizi açtık. Bu site içerisinde okuyacağınız, denk geleceğiniz hatta belki de ilginizi çekmeyip direk kapatacağınız her yazının, ekibimizce özgün olarak yazıldığını bilmenizi isteriz. Kurulduğumuz gün itibari ile amacımız tamamen sizlere hızlı, kaliteli ve aradığınızı bulabileceğiniz bir platform oluşturmaktır. Mavibayan.com olarak; istekleriniz doğrultusunda kendimizi her geçen gün daha da yenileyecek ve gelişime açık yapımız ile büyüyeceğiz. Bu süreç içerisinde sizlere inanılmaz düzeyde ihtiyacımız vardır zira Mavibayan.com ekibi olarak, sizlerin bizi desteklediğini görmek, bizleri inanılmaz motive eden bir unsurdur.

Sitemizi daha iyi tanıyabilmeniz açısından kategoriler hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz.

Anne – Çocuk: Dünyanın en güzel varlığı olan anneler ve onların bir tanesi olan çocukları hakkında yazılar bulabileceğiniz kategoridir. Bu kategori içerisinde anne ve anne adaylarına, hamilelik sürecinden tutun da çocuk yetiştirilme döneminde dikkat edilecek unsurlara kadar çeşitli noktalarda yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Astroloji: Burçlar, günlük fal yorumları ve rüya tabirleri gibi ilgi çekici konularda yazılar bulabileceğiniz kategoridir.

Bayan Sağlığı: Sitemizin hitap ettiği kesim olan bayanlarımızın, sağlık hakkında bilgiler edinebileceği kategoridir. Bu kategorimiz sürekli olarak güncellenecek, bilgi seli daim hale getirilmeye çalışılacaktır.

Dekorasyon: Odalarını, salonlarını, evlerini hatta ofislerini güzelleştirmek isteyen bayanlarımıza yardımcı olmak, öneri de bulunmak amacı ile yayınladığımız yazıları bulabileceğiniz kategoridir.

Genel: Hayatın içinden ve dışından belirtmek istediğimiz olayları yazdığımız ve site kategorilerinden herhangi birine ait olmayan yazıları bulabileceğiniz kategoridir.

Güzellik: Bayanlarımızın cilt ve vücut güzelliği ile ilgili yazılar yazdığımız kategoridir. Bu kategorideki bazı yazıların bilimsel değeri de bulunmaktadır.

Magazin: İlgi çekici magazin haberlerine yer verdiğimiz kategoridir. Bu kategoride her magazin haberine değil, yalnızca belirlediğimiz bazı haberlere yer vermekteyiz.

Moda: Bayanlarımızın sürekli olarak takip edip, büyük titizlikle inceledikleri moda dünyasına ait yazılar bulabileceğiniz kategoridir. Bu kategori ayrıca bir nevi alışveriş rehberi niteliğinde de kullanılmaktadır.

Yemek Tarifleri: Mutfaklarına renk getirmek ve yemek menüsünü geliştirmek isteyen bayanların, birbirinden leziz yemek tariflerini bulabileceği kategoridir.

Mavibayan.com ekibi olarak, yukarıda tanımladığımız kategorileri sürekli olarak aktif tutarak sizlere muazzam bir platform kurmayı hedefliyoruz. Umarız ki sizlerinde desteği ile bu hedefimize ulaşır, herkesin işine yarayan kaliteli bir platform olabiliriz.