Gri Renk Kullanımı | Mavibayan.com

Gri Renk Kullanımı
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
888 kez görüntülendi

Gri Renk Kullanımı

Merhaba hanımlar! Eminim ki birçoğumuz modayı fazlasıyla seviyoruz. Kıyafetleri modaya uygun giymek, renklerini birbirine uydurmak, güzel ve zevkli giyinmek gerçekten çok önemlidir. Bizde Mavibayan.com ekibi olarak araştırdık ve bu yılın moda renklerinden biri olan griyi nasıl kullanabileceğinizi bulduk. Bu renk genelde herkese yakışan, kullanışlı, her renkle uyumlu olabilecek ve en az siyah kadar asil bir renk. Onu vazgeçilmez kılan en büyük özellikleri ise bir çok renk tonuyla yakışması ve birçok desenle kullanılabilmesidir. Bu yıl her parçada rahatlıkla görebileceğimiz gri ve gri tonlarını bir çok şekilde kullanabilmek mümkün.

Baştan Aşağı Gri Giyinin

Monokrom veya monotone görünüşler kişiyi olduğundan çok daha zayıf ve uzun gösterir. Baştan aşağı gri giyinerek zarif ve güzel bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Bu güzel görüntü için giydiğiniz parçalarda grinin aynı tonunu kullanmanız gerekmiyor üstelik, farklı tonlarda griyi kıyafetlerinizde kullanarak rahatlıkla güzel bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Gri Rengi Desenlerle Birlikte Kullanın

Gri tıpkı siyah gibi her desenle rahatlıkla uyum sağlayabilir. Sizde kıyafet seçimi yaparken lütfen bu bilgiyi dikkate alın. Özellikle çiçek desenleri, siyah beyaz monokrom desenler ve yılan, zebra gibi hayvan desenleriyle gri rengin uyumunu sizde çok seveceksiniz ve severek kullanacaksınız.

Gri Manto Edinin

Her şeyle uyan gri renkte bir mantoya sahip olursanız kış aylarında kıyafetlerinize uydurmakta hiç güçlük çekmezsiniz. Modası geçmeyen, zamansız ve klasik bir manto arıyorsanız gri tonlarında bir kabanı dolabınıza ekleyebilirsiniz.

Griyi Siyah ve Beyazla Beraber Kullanın

Son derece yakışan bu üç rengin uyumu gerçekten harikadır. Dilerseniz beyaz bir jean pantolon ile gri ceketi beraber kullanıp aksesuar olarak siyah ayakkabı ve çantayla basit ancak şık ve tarz bir görüntü elde edebilirsiniz.

Canlı ve Parlak Renklerle Griyi Beraber Kullanın

Parlak tonlar gri renk ile gerçekten çok yakışır. Genelde giymeye cesaret edemediğiniz bu canlı tonların gri renkle beraber kullanıldığında fazla göze batmadığını fark edeceksiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz