Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ? (Bitkisel Yöntem) | Mavibayan.com

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?
Sponsor Bağlantı

6 yıl önce
2.066 kez görüntülendi

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ?

Merhaba bayanlar! Bugün genellikle çok şikayetçi olunan ve kötü bir görüntü veren bir sorundan bahsedeceğim. Göz altı morlukları. Genelde güldüğümüz zaman ortaya çıkan fakat bazı kişilerde her zaman var olan bu şişlikler çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Morluklardan ve şişliklerden kurtulmak için kişiler genelde çok pahalı olan kremlere gereksiz para harcıyor. Eğer sizde böyle yaparsanız şişliklerin geçmediğini görünce pişman olursunuz, üstelik kaliteli olmayan kremler ya da içindeki zararlı kimyasallar cildinize ve çok yakınına sürdüğünüz için gözünüze zarar verebilir. Hatta bazen öyle kremler vardır ki kör olmanıza sebep olabilir. Bende sizin bu hatalara düşmemeniz için sizi uyarmak istedim. Üstelik bu şişliklerden kurtulmanız için doğal, ucuz ve sağlıklı birkaç yol göstereceğim. Sizde krem kullanmak yerine mutlaka bu yolları deneyin. Mutlaka memnun kalacaksınız.

Taze Yeşil İncir

Taze inciri ikiye bölün ve göz altınızdaki morluklara koyun. Bir süre bekletin. Düzenli bir şekilde yaparsanız birkaç güne morluklardan kurtulmuş olacaksınız.

Kahve ve Yumurta Akı Maskesi

Küçük bir kap alın, içine bir çorba kaşığı kahveyi ekleyin ve üzerine yumurtanın akını koyun ve karıştırın. Karışımı hazırladıktan sonra bir gazlı bezin üstüne koyun. Yaklaşık 15-20 dakika morlukların olduğu bölgede bekletin.

Elma

Elmanın çok faydası var, bunlardan biri de kabuğunun göz altı morlukları için çok yararlı olması. Elmayı alın ve soyduktan sonra kabuğunu gözünüzün üstüne koyun.

Salatalık

Çok bilinen bir görüntüdür beyaz maskeli kadının gözündeki salatalık dilimleri. Boşuna koymamışlar o salatalığı oraya. Salatalık hem göz için hemde göz etrafında oluşan morluk ve şişkinlikler için çok faydalıdır. Salatalığı dilimleyin ve gözünüzün üstüne koyun. Yaklaşık 15-20 dakika bekleyin.

Bu işlemleri yaparsanız göz altı morlukların zamanla gittiğini fark edeceksiniz.

Göz Altı Morlukları Nasıl Geçer ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz